Telemach!!!

MarkKP

Zelenc'
13. feb 2009
17
0
1
enako težavo imamo v izoli elta...tudi tu sta Foxa zaklenjena čeprav imam največji paket......očitno telemach malo zaj××× manjše kabelske operaterje s pravicami.
 

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
Zadeva je taka. Med nekateri kabel operaterji in zastopniki za FOX potekajo pogovori. Dokler ne bo sprejet obojestranski dogovor, bodo programi ostali zatemnjeni. Ne glede, da je Telemach dobavitelj TV signala. Zadeva ni nikomur v interesu, zato se problem rešuje.
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.685
757
113
Citat:
Uporabnik MarkKP pravi:
enako težavo imamo v izoli elta...tudi tu sta Foxa zaklenjena čeprav imam največji paket......očitno telemach malo zaj××× manjše kabelske operaterje s pravicami.

Točno, ker meni na weekendu v Izoli, kjer imam sicer le analogni priklop plačan, a odkodirno kartico prinesem z sabo dela tudi Fox.

Sem imel digitalen sprejem tam, pa je bila tema, ker se je vsakič zaklenila, ker ni nihče gledal tv-ja in ko sem protestiral, so rekli pojdi nazaj na analogno shemo in sem rekel saj res OK, pač doma, ko grem vzamem iz TV-ja odkodirno kartico in še zaklene se nikoli.
wink-1.gif
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.730
789
113
toti Maribor
Sobota, nedelja AXN in ID Discovery kockala in zmrzovala, ko nora. Lokacija MB Rotovž. Pred spremembo dig. sheme se to ni nikoli dogajalo.
 

Pokovc

Pripravnik
22. mar 2011
233
1
16
HBO HD bo v kratkem, predvsem pa študirajo kam bi ga vtaknili. Sam imam L+ paket na Lastovki + HD paket tako da upam da ne bo dodatnega plačila.
 

nightfire

Pripravnik
4. sep 2007
857
0
16
MB
to se ne bojim kam ga bojo dali sam imam najvišji paket
naj raje uredijo telefonijo TV in internet da bo manj napak pa bo
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.512
5
38
Citat:
Uporabnik rollingstones pravi:
Ure na digitalni telefoniji še niso uspeli urediti in v mesecu maju še kar kaže zimski čas!?!
stupid-1.gif
Očitno se ti modem od takrat še ni dobro resetiral
priden.gif
. Kar ven pa not iz elektrike, pa bo (pusti par minutk zunaj).
 

Horhe

Pripravnik
6. jun 2008
319
11
18
Meni pa na televiziji kaže napačno uro.

Ne morem pa je sam spremeniti, ker ne morem v meni za nastavitev ure - je siv meni (ni dostopa).
 

Pokovc

Pripravnik
22. mar 2011
233
1
16
Ura je pravilna, vsaj pri meni, imam pa Sony EX 720. Sem bil pa zadnjič na Telemachu in so povedali da naj bi tudi mi na Krimu dobili tiste 4 programe tja do 15 tega meseca. HBO HD pa v kratkem.
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Citat:
Uporabnik rollingstones pravi:
Ure na digitalni telefoniji še niso uspeli urediti in v mesecu maju še kar kaže zimski čas!?!
stupid-1.gif
Bo preprosteje politike prepričat, da nehajo uro premikati.
wink-1.gif