Telemach!!!

nightfire

Pripravnik
4. sep 2007
857
0
16
MB
ne pri meni večji del ne dela telefon
slika pokocka bi še blo zvok nesinhroniziran na nemških kanalih katere se gleda največ pri nas blokiranje ciscota HD snemalnik
handan 6000 po posodobitvi vrže pop pa a kanal ven epg da ne dela sem se že navado.
edino kaj nima nič proti je internet kateri zdaj že kar nekaj časa ni bilo problemov.
vse ostalo pa se še najde kar nekaj in tudi pošiljanje mailov na telemach ni pomagalo nič.
 

Snagod

Zelenc'
20. apr 2011
1
0
1
Zdravo.

Sam sm naročnik Lastovke zdele mogoče kake 2 tedna. Moj problem je pa sledeč. Imam zelo velik ping na spletnih straneh in igrah. Če v command prompt vnesem >> ping www.google.si << mi ga sicr pinga vendar z okol 300 - 500 ms. A ma kdo podobne probleme ozeroma če kdo ve kaj bi blo lahko narobe. Ta težava se pojavla zdej že 3 dni, prej je delal vse normalno. Srat ga je začel po tem ko so študentje v nižjem nadstropju se prav tako povezali na linijo, vendar večkrat preverim pri njih če kej lovdajo al pa karkoli in so vedno vsi računalniki ugasnjeni.

Lp
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.512
5
38
Snagod: definitivno previsok ping. Na Krimu in Krvavcu je praviloma ping še nižji kot na kablu, poglej dva naključna primera:

KRIM
pinging xx.xx.xx.xxx
povprecje: 7.64 ms
Oddaljenost: 17,08km

KRVAVEC
pinging xx.xx.xx.xxx
povprecje: 7.98 ms
Oddaljenost: 22,16km

Daj podatke o naročniku na privat, pa ti lahko kaj preverimo
pozdrav.gif
.
 

mOnSt3r

Zelenc'
25. jan 2008
9
0
1
Pozdravljeni, nov uporabnik lastovke trojčka preko Krvavca in cel kup težav:
Slika na tv pogosto zmrzuje ali pa je zamik med zvokom in sliko.
Internet se mi tudi stalno prekinja poleg tega mi pri paketu 4mbps ne dosega hitrosti niti paketa 2mbps

HELP
 

Horhe

Pripravnik
6. jun 2008
319
11
18
Mene pa na splošno zanima koliko internetne hitrosti je sploh zmožna dati Lastovka - koliko je zgornja meja prenosa?
 

Pokovc

Pripravnik
22. mar 2011
233
1
16
GSMobil, ali veš kdaj bodo tile 4 programi dodani v ponedeljek dodani na Lastovko Krim?
 

1107

Pripravnik
13. avg 2008
161
0
16
Ljubljana
Citat:
Uporabnik Horhe pravi:
Mene pa na splošno zanima koliko internetne hitrosti je sploh zmožna dati Lastovka - koliko je zgornja meja prenosa?

Načeloma podobne kot na kablu. Samo problem je, ker je Telemach omejen z frekvenčnim prostorom in ne more v nedogled dodajat novih downstreamov in upstreamov za povečanje kapacitete.
 

acerv771

Zelenc'
28. sep 2008
19
0
1
Imam HD paket aktiviran na Telemach - Tabor(Maribor) in mi na kanalu HD HBO piše ni storitve. Je kanal še vedno v testni fazi ali vam dela normalno?

Lp
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.512
5
38
HD HBO je za uporabnike zaenkrat še zaklenjen. Bo pa kmalu, brez skrbi. Za osnovne HBO naročnike bo dva meseca brezplačno.
 

Desty

Pripravnik
2. jul 2009
613
0
16
desty.biz
KSZ

Minilo je pol leta od podpisa pogodbe za digitalni trojček in sem se spomnil, da bi sedaj namesto osnovnega Ciscota (ki je še zapakiran) raje imel CX modul + kartico. Na Telemachovi strani piše, da naj bi bila menjava sprejemnika za modul sicer brezplačna, a da se zaračunajo neki administrativni stroški. Koliko € to znaša? Je kartica + modul potem zastonj, če le zamenjam? Za modul vem, da je, ampak za kartico pa nebi vedel.
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.195
3.822
113
ksz....

Eno vprašanje za uporabnike Telemacha: a vam dela Fox Life in Fox Crime? Mi smo sicer na Vrhniki (P-ROM), a imamo enak signal kot Telemach in zadeva je že par tednov zaklenjena. Ne vem zakaj bi lokalni ponudnik vrgel nekater programe ven?