Telemach!!!

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
Ce ne dela telefon in kocka tv, vse kaze na prenizek/previsok nivo signala, kar je lokalnega znacaja na tvoji liniji. Poklici na telemach, nastej tezave in poslali bodo tehnika. Zacni tukaj, pol pa naprej. Spremembe dtv shem so bilo potrebne.
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
Citat:
Uporabnik mmx pravi:
Ce ne dela telefon in kocka tv, vse kaze na prenizek/previsok nivo signala, kar je lokalnega znacaja na tvoji liniji. Poklici na telemach, nastej tezave in poslali bodo tehnika. Zacni tukaj, pol pa naprej. Spremembe dtv shem so bilo potrebne.
Sem klical in glej ga zlomka...vedno je bila Telemachova napaka
jezen.gif
 

nightfire

Pripravnik
4. sep 2007
857
0
16
MB
te napake da ne dela telefon kar dosti krat na mesec imam tudi jaz pa da je koskasta slika prav tako pa da je slika ko da bi gledav diapozitive tudi pa da se sinhronizacija neujema in še kaj se najde
kolkrat sem klica so pošiljali tehnika pri meni ni našel nič da bi bila moja napaka.
znajo kasirat in delat reklamo za nove kanale ki so takšen booooom da je kar hudo to bomo navalili in gledli 24ur na dan
Raje naj uredijo njihove napake v nedelovanju telefona in težavi TV in potem naj deavajo nove kanale pa ne takšne ko so jih sedaj dali jih je drugih kar nekaj ki jih nimamo in so tudi bolši za uporabnika.
-Naprimer SIXX ali pa HBO ima tudi 4kanele mi jih imamo samo 2 pa še se najde
 

nightfire

Pripravnik
4. sep 2007
857
0
16
MB
pa še nekaj
Če že imajo akcijo na pakete zakaj so eni z najnižjimi in najvišjimi paketi izklučeni in nimajo pravice do kakšnega popusta.
to pomeni da niso isto upoštevane stranke so manj vredne.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.628
6.871
113
Je kdo kdaj naletel na težavo, da ima preko digitalnega sprejemnika le zvok, slike pa ne, preko analognega signala pa dela vse b.p. ? Tudi teletext prek digitalnega na dela...
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.512
5
38
Kot je že nekdo zgoraj rekel, novi kanali pa res niso nekaj, za kar bi se sekiral. Če je gledljivo fajn, če ni, pa tudi prav, preskočiš. Sicer pa bo kmalu v shemi tudi HBO HD.
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
Citat:
Uporabnik mmx pravi:
Ce ne dela telefon in kocka tv, vse kaze na prenizek/previsok nivo signala, kar je lokalnega znacaja na tvoji liniji. Poklici na telemach, nastej tezave in poslali bodo tehnika. Zacni tukaj, pol pa naprej. Spremembe dtv shem so bilo potrebne.
Btw.: spet ne dela EPG. Ampak verjetno je to napaka pri meni.
10.gif
 

Pokovc

Pripravnik
22. mar 2011
233
1
16
Pri meni zaenkrat še ni novih programov, mi je pa najdlo HBO HD, ter TEST 121 in 122. Sem pa na Lastovka Krim, vendar to nima veze. Sicer sem klical na Telemach, pa je odgovorila da bi moral imeti vse te nove programe še posebej pri starših katera imata Handana-snemalnik, pa je tudi pri njima enako. Sam imam Conax modul.
 

MarkKP

Zelenc'
13. feb 2009
17
0
1
Živjo.......na katerih frekvencah pa so te zadeve.............imam samsung tv in če dam na iskanje si moram celotno shemo ponovno postavit...
No....vsaj HBO HD se obeta!!!................thnx!
 

Pokovc

Pripravnik
22. mar 2011
233
1
16
Če ti jih ni najdlo boš moral kar lepo skenirati in še enkrat po svoje razporediti kanale. tudi mene to čaka, žal. Mi je pa najdlo HBO HD, vsaj nekaj dobrega.
 

Alex

Fizikalc
21. jul 2007
944
91
28
Ljubljana
Citat:
Uporabnik mmx pravi:
Je kdo karkoli drugega obljubljal? Ne vem kakšna so vaša pričakovanja. Vse aktualno je itak že davno v shemi. Jamrate za brezveze kot nehvaležni otroci.

hysterical-1.gif

S tujim "kur.ce.m" je lahko po koprivah scat. Sploh pa mi je vsakič, ko odprem tole temo kar malo žal Telemachovih uporabnikov, sploh tistih, ki nimajo drugih možnosti priklopov. Dokler ste imeli poverbano omrežje (Meglič in ostali kabelski operaterji) in analogno shemo je še nekako šlo, sedaj ko je pa treba nekaj na novo naresti je pa cela štala. Ciscoti, kocke, zaklepanje, ...
Jaz osebno imam možnost izbire (imam do stanovanja T2, Telekom in "verjetno" tudi optiko lokalnega kabelskega operaterja) in sem vesel, da sem na omrežju, ki deluje (glede na napisano tukaj do 90%) bolje.
zmaga.gif
 

MarkKP

Zelenc'
13. feb 2009
17
0
1
Ne rabi skenira tvse programe....samo prave frekvene rabiš pa je.....če komu pomaga so slednje:

Russia Today, France 24, SIP TV, GINX TV, Top Shop (slo)

626.000kHZ

HD HBO. TEST TS 121,

610.000kHZ

TEST TS 122

618.000kHZ

TEST TS 124

634.000kHZ
 

Pokovc

Pripravnik
22. mar 2011
233
1
16
Tudi iz oddajnika Krim je tako. Zaenkrat teh novih programov ne bo v shemi, čeprav je bilo do sedaj isto kot so imeli na kablu. Za plačat smo pa dobri, ker vedo da nimamo druge izbire.
 

DJ_Beat

Dacar
23. jul 2007
4.204
2
38
Kranj
rener.info
Zanimivo, ja. Tudi jaz vsak mesec posteno placam pa mi vs dela BP. Ce kdaj crkne EGP, bog pomagaj. Ce kdaj pokocka, bog pomagat.. na satelitu tudi kdaj pa kdaj..