Telemach!!!

misi

Pripravnik
18. sep 2008
42
0
6
Trenutno razen Fashion HD in SLO HD ne dela noben HD program. Cisco resetiran in ne pomaga. Od zdaj naprej redno reklamiram racune. Trajnik ukinjen. Z majem sem pa tole skropucalo od HD itak ukinu.
 

misi

Pripravnik
18. sep 2008
42
0
6
LOL. Ne delata niti oba HBOja, kar lahko pomeni da so pohitel s spremembo paketa, ceprav je lepo napisano da s prvim majem. No, zdaj vem tudi, da so nepismeni. Slava jim... skoda samo tistih, ki se trudijo...
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
Citat:
Uporabnik mmx pravi:
ne nobenega
Mater kako je pomemben s svojo skrivnostnostjo. Sem lahko tvoj prijatelj
roza.gif
 

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
Če je drugi teden je drugi teden. Pa zakaj treba takoj preiti na sovražni govor?!?!
 

MarkKP

Zelenc'
13. feb 2009
17
0
1
Pri meni že nekaj dni ne delata Fox-a oz sta zaklenjena, HBO pa ima med napovedniki čisto tišino!......
 

DJ_Beat

Dacar
23. jul 2007
4.204
2
38
Kranj
rener.info
RT je like ruski CNN v anglescini. Vseeno pa ne morem verjeti, kako se nekateri sekirate glede teh programov.. Meni ob redni sluzbi, otroku, ostalih stvareh enostavno zmanjka casa za TV. Obcasno, ko se odpravim spat pa res kaj pogledam..
Po vasem pisanju sodec sedite 24/7 pred TV in gledate 100 programov naenkrat. Se opravicujem, ce sem koga uzalil, ampak dejansko zgleda tako...
 

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
Je kdo karkoli drugega obljubljal? Ne vem kakšna so vaša pričakovanja. Vse aktualno je itak že davno v shemi. Jamrate za brezveze kot nehvaležni otroci.
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
Citat:
Uporabnik mmx pravi:
Je kdo karkoli drugega obljubljal? Ne vem kakšna so vaša pričakovanja. Vse aktualno je itak že davno v shemi. Jamrate za brezveze kot nehvaležni otroci.
Ti bom jaz dal nehvaležni otroci
10.gif
Zjeb*** vse kar se je dalo, da mi nekaj dni na mesec ne dela telefon, da mi vsake toliko kocka TV, da porušite celotno shemo (in to 3 x) da ne dela EPG..................... in še bi lahko našteval.
Potem pa kao v opravičilo z velikim pompom napoveste, da se bodo dodajali novi programi...In potem to!!!! Pa kaj nas mislite imeti za norca al kaj????? Verjamem da govorim za veliko večino uporabnikov vaših storitev. Teh programov najverjetneje ne bo 99,9% gledalcev niti enkrat vklopilo.
In kdo je zdaj nehvaležni otrok
stupid-1.gif

PORIHTAJTE RAJE DA BO VSE DELOVALO TAKO KOT JE TREBA !!!! (upam da je dovolj na glas)
p.s.
pred časom ste na vaši strani dali na glasovanje, katere HD kanale si želimo da se vključijo v shemo. ČEMU TO GLASOVANJE?????? če na koncu vključite 4 šestnajstorazredne programe
stupid-1.gif
 

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
Citat:
Uporabnik mmx pravi:
Je kdo karkoli drugega obljubljal? Ne vem kakšna so vaša pričakovanja. Vse aktualno je itak že davno v shemi. Jamrate za brezveze kot nehvaležni otroci.

A ves kaj, k*rc gleda njih pa te brezvezne programe, ce je potem edina "korist" da vsakic znova zjebejo shemo in morajo ljudje nastavljati na novo
10.gif