Telemach EON box -Nov daljinec

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.429
157
63
Pozdravljeni,

pred par leti sem imel isto prošnjo ,vendar sem pozabil kako in kje sem dobil kontakt.

Namreč potreboval bi dva nova daljinca za EON box.
Morda prebira ta forum kakšen telemach serviser . Takrat se je na forumu oglasil en serviser ,ki je celo uredil da mi je en drug serviser pripeljal celo na dom dva daljinca.

Skratka ,vsak pomoč ali ideja kako priti do dveh daljincev zaželjena .

Hvala.lp

Okolica Žalca
 

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.429
157
63
Čisto enostavno..ker sem že enkrat dobil na takšen način ,pa niti pomislil nisem na telemach..;)
 

Fly

Guru
21. jul 2007
2.624
504
113
Resno, moraš plačati za novega? Pri telekomu ti pač zamenjajo če ne dela. Vsaj do sedaj je bilo tako.
 

delavec44

Guru
17. dec 2012
2.143
1.428
113
Če ga sam polomiš, je menda fer da ga plačaš. Da pa kar sam ne bi delal, se mi pa še ni zgodilo. Mogoče potem menjajo brezplačno.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.429
157
63
Nista polomljena...enostavno tista plastika postane na oprijem lepljiva... Pa ga lahko brišeš ,čistiš..

Zato pa pravim ,da mi je kakšne dve tri leta nazaj po takšnem pisanju uredil en serviser ,da mi je en drug serviser na dom pripeljla dva daljinca..Takrat zastonj ,še pijačo je zavrnil..
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.513
4.471
113
49
Na sončni strani ALP
Naš dalinc že nekaj časa ni v uporabi. Vsake toliko zalaufam BOX, da ne zablokira kot se je to že 1x zgodlo po prehodu na SmartTV.
Dalinc je lepljiv in ga ne gre očistit. Bil je pa skozi v predalu torej ni bil na udaru svetlobe, praha ali svinskih rok...

Grem 1x v poslovalnico, da vidim kaj se da zrihtat...
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.587
-216
113
lahko je cheap plastika in je zacela propadat.

men je zanc router crknil, pa sem se v fazi "zrihtaj sam" zresetiral tudi eon na tovarniske nastavitve, in zdej se mi tv ne ugasne, ko ugasnem eon. kje se to nastavlja?
 

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.131
345
83
lahko je cheap plastika in je zacela propadat.

men je zanc router crknil, pa sem se v fazi "zrihtaj sam" zresetiral tudi eon na tovarniske nastavitve, in zdej se mi tv ne ugasne, ko ugasnem eon. kje se to nastavlja?

Greš v nastavitve (ali boxa ali na osnovni strani čisto zgoraj desno). Pri nastavitvah boxa greš v sistem, se dokoplješ dpo nastavitev televizorja, tam do HDMI CEC in znotraj odkljukaš One switch off. Pri nastvitvah na osnovni strani pa imaš takoj nastvitve televizorja, naprej je enako.
(pišem po spominu, lahko da sem kakšno ime malenkost zgrešil, se boš že znašel v menijih)
 
  • Všeč mi je
Reactions: msenjur

Podobne teme

I
Odgovori
3
Ogledi
4.866