Telekom elektrika

Kovac74

Pripravnik
15. jun 2010
42
0
6
Vrhnika
Zdravo

Po novem naj bi Telekom prenehal z dobavo elektrike Obvestilo. Glede na kratek rok moram poiskati novega dobavitelja. Nisem na tekočem glede cen elektrike, me pa zanima katerega bi priporočali?

Drugače je pa zelo čudno, da so sedaj na vrat na nos se odločili za to potezo.

lp Klemen
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.931
8.972
113
EU
Če Kitajci ne bi kupili Gorenje, bi sedaj sigurno imeli še Gorenje - elektrika.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.317
5.841
113
pri taščici
Nimajo poguma dvigniti cen elektrike? Bi najbrz na ta način izgubili se tk narocnike.
Gen i ima dobro politiko, ker ima v omrezju kar nekaj SE, od katerih dobiva ugodno ali celo zastonj elektriko, takrat ko je draga(podnevi) prodaja jo pa takrat ko je na trgu poceni(ponoci) inntako se vedno dobi nekaj marze.
.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Zdravo

Po novem naj bi Telekom prenehal z dobavo elektrike Obvestilo. Glede na kratek rok moram poiskati novega dobavitelja. Nisem na tekočem glede cen elektrike, me pa zanima katerega bi priporočali?

Drugače je pa zelo čudno, da so sedaj na vrat na nos se odločili za to potezo.

lp Klemen
Mogoče ima to kako zvezo s tem, da je direktor Telekoma predsednik nadzornega sveta Gen-i. Torej nedvomno navzkrižje interesov.
 

Mr_NO

Majstr
18. avg 2007
1.348
243
63
Jaz sem zelo zadovoljen z:
Je pa res, da sem na njihovi akciji tako da mi je GEN-I dražji.
Tule pa je še:
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
A se ve kolk je blo naročnikov na Telekomu?
Ker tole bo očitno vse šlo na gen-i... A so sploh sposobni vse to podelat v enem mescu in to še veselem decembru?

Telefon majo že zabasan... :(
 

BLABLABLA

Guru
28. sep 2007
2.228
717
113
Nimajo poguma dvigniti cen elektrike? Bi najbrz na ta način izgubili se tk narocnike.
Gen i ima dobro politiko, ker ima v omrezju kar nekaj SE, od katerih dobiva ugodno ali celo zastonj elektriko, takrat ko je draga(podnevi) prodaja jo pa takrat ko je na trgu poceni(ponoci) inntako se vedno dobi nekaj marze.
.
Hanzi..Tole s pocen in zastojn si pa ti mal zamešal...Prav vse pocen in zastojn obilno plačamo preko subvencij odjemalci električne energije.. In elektrika iz FV je hudičevo draga...
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.317
5.841
113
pri taščici
Hanzi..Tole s pocen in zastojn si pa ti mal zamešal...Prav vse pocen in zastojn obilno plačamo preko subvencij odjemalci električne energije.. In elektrika iz FV je hudičevo draga...
Pogojno se strinjam zaradi tega, ker lastnikom SE ni treba placevat omreznine in prispevkov, ampak samo prikljucno moc in prispevek OVE in SpTE ce si prav predstavljam. Se pa blizajo casi ko bos z baterijo (in avtom ki bo sposben vracat elektriko) , pametno porabo in SE lahko hiso napajal z 10A varovalko ;)
Se pa ob tem resno sprasujem o ekologiji vse te masinerije v hisi
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Petrol je ravno tak šalabajzar kot Telekom. O elektriki nimajo pojma, sklenejo neko ugodno večletno pogodbo, potem ko ta poteče pa nimajo pojma, kdaj in kje nabavljati. Tako je bilo pri Telekomu. :evil:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gonzo

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.317
5.841
113
pri taščici
Najbrz je telekom zahteval, da gen- i sprejme telekomove odjemalce po telekomovi ceni.
Kar pa ob vsem napihovanju cene niso sprejeli. Kar je logicno.
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.112
2.467
113
Malo me čudi, da se niso vrgli še v vode komunale... Ti priklopijo nov BOX za ogled nazaj, obenem pa ti tehnik očisti še odtočne cevi po hiši... Ker to je res nekaj kar rabiš...
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Drama.

So ponudili, da jih GEN-I kupi. Saj niso nori, sedaj so jih dobili zastonj. :norec:
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Zdaj pa zavrtimo film za tri tedne nazaj in postavimo ponudbo "odkupa naročnikov" Telekoma in zavrnitev le-te s strani GEN-i. Ali je mogoče zato nastala vsa šlamastika okoli nepotrditve Goloba?