SUV do cca 30k,bencinar,avtomatik

Moj superb je super. A kdo kupi?

:D

a boš prešaltal na Alfo?

PS jst sm sam pr sebi sklenu...raje vidm da mi jajca odrežejo kt da bi kupu nemški polizdelek...če bom nabavljav avto bo al alfa ( ki je predraga), pogojno jeep, al pa japonc, pomožnosti toyota, za lexusa ( rabln se razume) ne vem če bo cekinov.....ampak ja tud jajčka bi dal za enga rablnga is 300h......
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.213
5.236
113
Tudi pri nas ne... Treba nauciti otroke pomen anonimnih volitev, kjer volis po svoji vesti in pameti, ne pod obremenjenostjo in doktrino okolice. Kar ti seveda nalaga odgovornost, da se malo vpletes v zadevo in spremljas, da sploh ves, kaj ti je najblizje. Meni je bilo to samooumevno, ko sem gor rasla. V soli razlagajo, doma je bil tak sistem, pa vidim z leti, da smo bilj izjema kot pravilo. Ob nedeljah se ***** ob druzinskih kosilih okoli politike in vere in kliče na zagovor tistega, ki bi drugace sploh upal pomisliti, kot vsi ostali, kot da se mora za to zagovarjati. Ni se treba, dragi moji! Po definiciji.
 

Mr_Wolf

Guru
8. jan 2008
3.101
3.395
113
Tudi pri nas ne... Treba nauciti otroke pomen anonimnih volitev, kjer volis po svoji vesti in pameti, ne pod obremenjenostjo in doktrino okolice. Kar ti seveda nalaga odgovornost, da se malo vpletes v zadevo in spremljas, da sploh ves, kaj ti je najblizje. Meni je bilo to samooumevno, ko sem gor rasla. V soli razlagajo, doma je bil tak sistem, pa vidim z leti, da smo bilj izjema kot pravilo. Ob nedeljah se ***** ob druzinskih kosilih okoli politike in vere in kliče na zagovor tistega, ki bi drugace sploh upal pomisliti, kot vsi ostali, kot da se mora za to zagovarjati. Ni se treba, dragi moji! Po definiciji.
Otroke je predvsem potrebno naučiti, da je demokracija to, da so lahko na oblasti tudi tisti, ki jih sam nisi volil in da to ni razlog za cepetanje, kričanje in kolesarjenje.
Se mi zdi, da ima pri nas z razumevanjem teh osnov demokracije določen del političnega telesa velike težave.
Ja, demokracija (in kapitalizem) ni idealen sistem, je pa (daleč) najboljši od poznanih/preizkušenih.
.
Sorry za OFF topic.
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
In kaj ima to veze z nakupom škode ?
Ynos se je demokratično odločil tako kot je rekla njegova. Jokal je k je z serviserji na ti jok je bil k je šel kasko gor in joka sedaj k za sodelavca išče kola.
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Glede avto se je situacija (žal) spremenila. Jaz sem se recimo pred leti že skoraj postavil v vrsto, ko je se je kupil Službeni Ford Edge (ST, pano, full option), da bi ga po pretečen času odkupil. Sedaj je avto na voljo, finančno bi šlo (vsaj okoli nakupa), a kdo bo to imel. 240PS, ne vem kakšne gume, kasko drag ko pes, poraba cca 9.5. Hkrati pa ti ne da nobenega res pravega užitka v vožnji (če bi bil vsaj 6 cilindraš...). Tako da trenutno še furam (ker rabim) S-maxa, potem pa morda kak Enyaq ali Tavascan.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.256
3.670
113
davorinm.wordpress.com
Jaz sem s škodo zaenkrat zadovoljen (razen teh zacetnih tezav s Škerjancem). Vozi se super, sploh relacije (danes odfural 6 ur, nic utrujen, uzitek vozit), tiha voznja, poraba majhna (7 litrov pri 150 km/h avtoceste), relacijske lahko spustis pod 6, ce pazis, imel vinica-ljubljana 5,8, ko sem za stos probal eco voznjo). Moci dovolj, navora bi imel vec, ampak ne gre imeti vsega. Prostora vrh glave, pa vsaj meni je se vedno lepsi kot razni SUV-i za ta denar.

Me je en iz avtohise zrajcal, da probam prodati, bi bojda dobil dobrih 5k vec kot sem dal (kupil z visokim popustom ter cena novega je sla se 5k gor). če bo skoda nezanesljiva, jo bom menjal, zaenkrat se fajn sluzi. Ce ne pa jo zvozim par let, naslednji bo pa Audi A6. :D
 

B81

22. jul 2007
34.262
8.813
113
Tudi pri nas ne... Treba nauciti otroke pomen anonimnih volitev, kjer volis po svoji vesti in pameti, ne pod obremenjenostjo in doktrino okolice. Kar ti seveda nalaga odgovornost, da se malo vpletes v zadevo in spremljas, da sploh ves, kaj ti je najblizje. Meni je bilo to samooumevno, ko sem gor rasla. V soli razlagajo, doma je bil tak sistem, pa vidim z leti, da smo bilj izjema kot pravilo. Ob nedeljah se ***** ob druzinskih kosilih okoli politike in vere in kliče na zagovor tistega, ki bi drugace sploh upal pomisliti, kot vsi ostali, kot da se mora za to zagovarjati. Ni se treba, dragi moji! Po definiciji.
o cem pa se potem menite pri kosilu?
 

Marxon

Majstr
24. feb 2009
677
352
63
o cem pa se potem menite pri kosilu?
Najljubše teme:
-Ker novi BMW je prišel ven med tednom.
-Ker ima nižnjo porabo med dizli, E46 ali novejši? Kakšne kante so hibridi in EV.
-Kolk obrokov imam še za starega iphona, kdo ima prosti aneks od familije, da lahko vzamem novega.
-Kakšna kanta je sosedov VW / kia / renault.
-Zakaj tastara zmer naredi tenstan krompir in ne pomfrija, tko k se dela v letu 2022.
-.... Random.
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.859
1.316
113
Jaz sem s škodo zaenkrat zadovoljen (razen teh zacetnih tezav s Škerjancem). Vozi se super, sploh relacije (danes odfural 6 ur, nic utrujen, uzitek vozit), tiha voznja, poraba majhna (7 litrov pri 150 km/h avtoceste), relacijske lahko spustis pod 6, ce pazis, imel vinica-ljubljana 5,8, ko sem za stos probal eco voznjo). Moci dovolj, navora bi imel vec, ampak ne gre imeti vsega. Prostora vrh glave, pa vsaj meni je se vedno lepsi kot razni SUV-i za ta denar.

Me je en iz avtohise zrajcal, da probam prodati, bi bojda dobil dobrih 5k vec kot sem dal (kupil z visokim popustom ter cena novega je sla se 5k gor). če bo skoda nezanesljiva, jo bom menjal, zaenkrat se fajn sluzi. Ce ne pa jo zvozim par let, naslednji bo pa Audi A6. :D

Khm, spodoben novi A6 je 70k, rajsi 80k. Pa najmanjsi bencinar je 250 plus konjev. Redni servis 500 plus. To ni vec ranga 30k kot je bila skoda.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.213
5.236
113
Najljubše teme:
-Ker novi BMW je prišel ven med tednom.
-Ker ima nižnjo porabo med dizli, E46 ali novejši? Kakšne kante so hibridi in EV.
-Kolk obrokov imam še za starega iphona, kdo ima prosti aneks od familije, da lahko vzamem novega.
-Kakšna kanta je sosedov VW / kia / renault.
-Zakaj tastara zmer naredi tenstan krompir in ne pomfrija, tko k se dela v letu 2022.
-.... Random.

Radi firbca... So to obicajne teme ob skupnem kosilu povprecne alter familije?