SUV do cca 30k,bencinar,avtomatik

sad

Guru
24. avg 2007
20.461
9.154
113
Ni to avto za se po Bosni furat. Te lepo Superbka v garažo pokni, pa v Bosno pejd z Golfom dvojko, ki je namenjen samo za to. Še dvakrat greš dol in ti bo cel avto škripal :).
 
  • Haha
Reactions: Hanzi

tony

Guru
23. jul 2007
9.356
1.350
113

Bo treba na garancijo peljat. Tale plastika je sramota za brand, kaj sele superba. Btw, vse mi skriplje, ko peljem v ovinke ali cez kake grbine. To ni samo na pritisk s prstom.

aja avto je Superb L&K letnik 2021, 8k prevozenih.
Tole bo težko rešljiva težava, če ni tovarna vmes naredila izboljšanega kosa... Hitro se lahko zgodi, da te bodo posadili v salonski avto in izrekli čarobne besede: "saj so vsi taki". Daj radio bolj na glas in šparaj živce... :confused:
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.256
3.670
113
davorinm.wordpress.com
Tole bo težko rešljiva težava, če ni tovarna vmes naredila izboljšanega kosa... Hitro se lahko zgodi, da te bodo posadili v salonski avto in izrekli čarobne besede: "saj so vsi taki". Daj radio bolj na glas in šparaj živce... :confused:
če bi skripalo samo na dotik bi se verjel, tako pa skriplje tale plastika ze med voznjo zaradi vibracij in bocnih sil ob zavijanju. To pa ne more biti standard.
 
  • Wow
Reactions: BornSkeptic

motoristic

Fizikalc
18. avg 2007
1.308
18
38
Ljubljana
Uff... to je pa ene 10x slabs k pr mojmu grandlandu kjer kdaj zaškripa sam, ko pritisneš na kakšen kos. Pa to ne more bit na superbu (k povrh niti ni naredil še ne vem koliko KM) tko. Itak, garancija - upam, da zrihtajo!
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko

Modro nebo

Zelenc'
25. maj 2021
3
1
3

Bo treba na garancijo peljat. Tale plastika je sramota za brand, kaj sele superba. Btw, vse mi skriplje, ko peljem v ovinke ali cez kake grbine. To ni samo na pritisk s prstom.

aja avto je Superb L&K letnik 2021, 8k prevozenih.
Enako sem mel na Octavii. Mislim da menjajo potem predalček. Jaz sem ga imel vedno nalo odprtega in potem ni skrivalo (probaj tudi ti dokler ne resis).
 
  • Všeč mi je
Reactions: ynos

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.149
5.754
113
pri taščici

Bo treba na garancijo peljat. Tale plastika je sramota za brand, kaj sele superba. Btw, vse mi skriplje, ko peljem v ovinke ali cez kake grbine. To ni samo na pritisk s prstom.

aja avto je Superb L&K letnik 2021, 8k prevozenih.
Zastopil da bi skripala osnovna skoda za 10 jurjev. Da pa si tole privoscvijo na L&K superbu pa je prav da jih objavis na yt!
Ker jim bo posnetek prisel na uho, za umik posnetka zahtevaj kak servis. :)
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.403
4.502
113
Imel prejšnjo generacijo Superba in nisem mogel verjet kaj vse je crknilo v 7 letih lastništva. Predvsem pa slaba kvaliteta plastike notri, škripanje, lomljenje,...veliko razočaranje.
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.859
1.316
113

Bo treba na garancijo peljat. Tale plastika je sramota za brand, kaj sele superba. Btw, vse mi skriplje, ko peljem v ovinke ali cez kake grbine. To ni samo na pritisk s prstom.

aja avto je Superb L&K letnik 2021, 8k prevozenih.

Upam, da ti ni Škerjanc "uvalil" limono. Kot vem si imel že neke zaplete pri dobavi vozila, saj ni prišel z opremo kot ste jo naročili.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.256
3.670
113
davorinm.wordpress.com
Zastopil da bi skripala osnovna skoda za 10 jurjev. Da pa si tole privoscvijo na L&K superbu pa je prav da jih objavis na yt!
Ker jim bo posnetek prisel na uho, za umik posnetka zahtevaj kak servis. :)
Posnetek je zaenkrat skrit samo tistim z linkom. Se pravi samo alterjevci. Jaz verjamem, da bodo tole hitro rešili, upam, pa da bodo tudi dolgoročno rešili. Da se ne bo ponavljalo.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.256
3.670
113
davorinm.wordpress.com
Upam, da ti ni Škerjanc "uvalil" limono. Kot vem si imel že neke zaplete pri dobavi vozila, saj ni prišel z opremo kot ste jo naročili.
Kaj pomeni limono? Dobil sem predzadnje naročilo, ki so ga oddali, namesto zadnjega. Pa še pokazali so mi naročilo, kdaj je prišel v SLO, kdaj je bil izdelan itd... Pa šefico, ki je super, poznam tam, tako da dvomim, da so me kaj namenoma zajebali :)