Sušilni stroj AEG T8DEE48S

MieleFan

Fizikalc
7. sep 2014
1.034
78
48
Pozdravljeni

Mislim,da vas je neki tukaj.K imate,točno tale model sušilnega stroja,k vam bom dal link.Kako ste zadovoljni z njim?Ker ga nameravam kupit za darilo za abrahama.Sj vem,da je AEG TOP.Pač zanima me,kako se obnese ta model.

 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Vsi sušilci do sedaj so imeli posodo za izlitje vode na desni strani, potem kupim pa AEG, ki ga ima na levi strani in moram razbiti pol kopalnice.
 
  • Haha
Reactions: zino

ncnifrej

Guru
14. avg 2013
1.962
812
113
mamo T8DEA68S - pojma nimam v cem je razlika.. vse kar lahko povem - dela bp že kar nekaj let..
edina stvar, ki jo je treba redno pucat - je un filter spodaj..
 
  • Všeč mi je
Reactions: MieleFan

MieleFan

Fizikalc
7. sep 2014
1.034
78
48
mamo T8DEA68S - pojma nimam v cem je razlika.. vse kar lahko povem - dela bp že kar nekaj let..
edina stvar, ki jo je treba redno pucat - je un filter spodaj..
Sem mislu uzet tega k maš ti.Sam bi mogu čakat do 10 dni.Jst sm ga pa rabil takoj za darilo.
Ja tvoj model ima kr neki več funkcij od tega k sem uzel.Ker sem dal primerjavo.
Sej niso pomembne tolk funkcije.Važno,da opravi svoje delo tako kot mora in da deluje brez napak.
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.475
113
Sem mislu uzet tega k maš ti.Sam bi mogu čakat do 10 dni.Jst sm ga pa rabil takoj za darilo.
Ja tvoj model ima kr neki več funkcij od tega k sem uzel.Ker sem dal primerjavo.
Sej niso pomembne tolk funkcije.Važno,da opravi svoje delo tako kot mora in da deluje brez napak.
itak
 

MieleFan

Fizikalc
7. sep 2014
1.034
78
48
Sušilc star 15 let je shodil, rabim nekaj novega. Je to ok?

AEG Sušilni stroj T8DEE48S​

Nimaš kaj falit.Sam pejt po njega.Sm ga kupil zadnjič za darilo.Ga ne morjo pohvalit kok je fajni.Tako,da sem zelo vesel za njih.Stroj registriraš in maš 5 let garancije.Za to ceno imaš vrhunski sušilni stroj!:zmaga::zmaga::zmaga:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Guinness