Steam (pomoč)

bws615a

Pripravnik
17. sep 2014
43
0
6
Da ne odpiram nove teme pa bom vprašal kar tule. Mi zna kdo razložiti kako jaz igram igro preko steam-a?? Ko igrico inštaliram in crack-am in potem kliknem na ikonco mi začne odpirati steam vendar mi igrice ne odpre samo steam mi odpre. Morda zna kdo razložiti kako kaj moram narediti? Iskal sem po steamu če je kje gump za igranje pa ga nisem našel??

Hvala za odgovore...
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.127
454
83
Steam pa crackam ne gre skup. Ali kupiš in igraš preko steama ali pa ukradeš in crackaš.
 

crnobog

Guru
29. apr 2009
3.371
1.753
113
Citat:
Uporabnik amacar pravi:
Steam pa crackam ne gre skup. Ali kupiš in igraš preko steama ali pa ukradeš in crackaš.
Tako je. Na Steamu se igra originale. Dejansko pa je situacija taka, da lahko prideš do original super špilov za drobiž. Če si le pripravljen počakat da se naslov malo ohladi in da pride kaka akcija.

Zase lahko povem, da ne krekam več špilov. Se mi enostavno ne da.
 

bws615a

Pripravnik
17. sep 2014
43
0
6
Aja tako torej. Na partisu sem povlekel igrico in ko jo želil igrati mi začne odpirati steam Stronghold Crusader 2 bi j orad igral pa mi teži z steamom.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.660
2.490
113
50€ za igrico?
shocked-1.gif
 

chancey

Pripravnik
26. apr 2010
457
2
18
Citat:
Uporabnik amacar pravi:
Steam pa crackam ne gre skup. Ali kupiš in igraš preko steama ali pa ukradeš in crackaš.

No, lahko tudi preko steama igraš crackane igre, če jih dodaš v local library
cool-1.gif


Sicer so pa res tako poceni zadeve, da se ne splača več iz pašnikov pobirat
smile-1.gif


Še odgovor odpiralcu: če ti igra "teži" s steamom potem nimaš prave verzije oziroma moraš še kaj narediti poleg cracka (read NFO
cheer.gif
)