STA - Akcija

KLuka

Fizikalc
7. sep 2007
1.710
0
36
zdravo

a mi lahko kdo razloži kaj taka ponduba pomeni ?
smile-1.gif


--------------------------------------------------------
Bangkok
Študentska cena :: 556,55 € *
Redna cena :: 727,49 €
Odhod iz Munchna. Karta je enoletna, cena velja do 31. avgusta 2011. * Pogoj za nakup je mednarodna študentska izkaznica ISIC!

*Cene vključujejo vse letališke pristojbine, izračunane dne 29.4.2011!

Cena letalske karte je veljavna le na dan rezervacije! Letalska karta se sicer lahko izda v določenem časovnem roku, vendar razen na dan rezervacije cene ne moremo zagotoviti.

www.staljubljana.com/letalske-karte

--------------------------------------------------------

-Ali lahko letiš katerikoli datum??

-Piše da cena velja do 31. avgusta, spodaj pa piše da velja le za dan rezervacije
confused-1.gif
(če se to tiče letaliških pristojbin - koliko se te lahko spremenijo v rok 2h mesecev)

-Ali teh kart lahko zmanjka??

Recimo da hočem za to poletje kupit karto za bangkok, lahko sedaj še čakam na še cenejše in mi je ta karata kot backup ali naj raje ne računam na njo če ne bom hitro kupil ?
 

tgrzan

Majstr
21. feb 2009
3.792
273
83
Največja slovenska vas
Kakor mi je znano je po tej ceni na voljo samo par let.kart za neke določene datume, gre bolj za reklamiranje. Za Azijo je tako,da ko je pri nas poletje, je tam monsunsko obdobje, vendar je še zmeraj višja sezona saj polno evropejcev pride tja, tako da jst bi ti svetoval, da si kupiš karto prej, ne čakaš na poletje.

Najlažje pa izveš, če tja pokličeš/se oglasiš in ti bodo povedali 100% pravilno iz prve roke, so zelo prijazi, meni so že velikokrat pomagali.

Lani, ko sem letel v Jakarto, so mi zrihtali karto za cca. 480€, medtem ko mi nobena druga agencija ni mogla pod 600€.
 

KLuka

Fizikalc
7. sep 2007
1.710
0
36
aha
smile-1.gif
tnx

sej jest bi tud ze kar kupil, sam k ostali nimajo se dnarja :D poj bom pa še malo počakal da se ne bomo tam dol lovili
 

sole

Fizikalc
20. jul 2007
1.452
24
38
Citat:
Uporabnik KLuka pravi:
zdravo

a mi lahko kdo razloži kaj taka ponduba pomeni ?
smile-1.gif


--------------------------------------------------------
Bangkok
Študentska cena :: 556,55 € *
Redna cena :: 727,49 €
Odhod iz Munchna. Karta je enoletna, cena velja do 31. avgusta 2011. * Pogoj za nakup je mednarodna študentska izkaznica ISIC!

*Cene vključujejo vse letališke pristojbine, izračunane dne 29.4.2011!

Cena letalske karte je veljavna le na dan rezervacije! Letalska karta se sicer lahko izda v določenem časovnem roku, vendar razen na dan rezervacije cene ne moremo zagotoviti.

www.staljubljana.com/letalske-karte

--------------------------------------------------------

-Ali lahko letiš katerikoli datum??

-Piše da cena velja do 31. avgusta, spodaj pa piše da velja le za dan rezervacije
confused-1.gif
(če se to tiče letaliških pristojbin - koliko se te lahko spremenijo v rok 2h mesecev)

-Ali teh kart lahko zmanjka??

Recimo da hočem za to poletje kupit karto za bangkok, lahko sedaj še čakam na še cenejše in mi je ta karata kot backup ali naj raje ne računam na njo če ne bom hitro kupil ?

Cene kart se dnevno spreminjajo, pomeni. če so ti danes dali ceno karte ni nujno ,da bo še jutri veljavna. Plačaš pa tisto ceno karte, katero si na dan rezervacije dobil. Rezervacija pa ne pomeni, če si dal imena, mora biti izpisana in plačana.
Čez 2 meseca sigurno ne bo več te cene, saj so najnižje karte zelo omejen.

Takse se pa kaj veliko ne spreminjanjo, večino le zaradi tečaja dolarja.