Sprednja kolesarska luč?

wildude

Fizikalc
24. jun 2008
1.556
28
48
Živ,

https://www.knog.com/product/pwr-road-700l/ vs. https://www.sigmasport.com/en/produkte/licht-systeme/powerleuchten/power/buster-700.
Z vidika osnovne cene je KNOG nekaj dražja. Vendar pa se ne morem znebiti občutka, da takšno polnjenje USB naprav, ki jih omogoča funkcija powerbanka, luč sprazni hitreje, kot bi pomislil.

Predlog za kakšno drugo 700-800 lm luč? KNOG je pri Muzikerju cca. 80 evrov. Glede na to, da je Sigma podobno zmogljiva (kar se tiče osnovnega namena), je najbrž nekje-zunaj v tem cenovnem rangu še kakšna alternativna luč.
 

ojanez

Pripravnik
2. sep 2007
253
18
18
Tudi jaz imam enako, 5200 mAh. Najdlje sem jo uporabljal slabo uro in pol na največji stopnji, v tem času ni bilo vidnega upada svetilnosti. Nato sem naročil še eno identično, tako da je rezerva v nahrbtniku in sem še bolj brez skrbi.
Za ta denar no brainer.
 

Zanzibar

Majstr
16. sep 2007
1.061
122
63
jaz imam tole:

Za pakrat na leto za kake 2 uri. Sveti OK za teh cca 20 €. Kapaciteta baterije je pa ravno 50% nazivne :)

Pakrat sem jo uporabil tudi kot naglavno. Sicer je malo težja, a pozimi, ko imaš kapo ni take panike.
 

ishtar007

Majstr
31. avg 2007
1.354
212
63
Zadaj že nekaj časa uporabljam vario. Najboljši nakup!!! Priporočam vsem, ki ste vsaj malo pomislili na to. Ne bom vam žal. Tudi enega ne poznam, ki ne bi bil zadovoljen z nakupom.
 

ishtar007

Majstr
31. avg 2007
1.354
212
63
Vario še nisem videl s kitajske. Ostane ti samo tista od Garmina. Jaz imam RTL510. Se pa zadeva sname s kolesa na enak način kot garminov števec, tako da res ne vem, zakaj bi to puščal na kolesu. Iskreno, jaz tudi kolesa nikoli ne spustim iz oči, tako da niti ne rabim kaj dol pobirat.
 
  • Všeč mi je
Reactions: ales85

wildude

Fizikalc
24. jun 2008
1.556
28
48
Vario še nisem videl s kitajske. Ostane ti samo tista od Garmina. Jaz imam RTL510. Se pa zadeva sname s kolesa na enak način kot garminov števec, tako da res ne vem, zakaj bi to puščal na kolesu. Iskreno, jaz tudi kolesa nikoli ne spustim iz oči, tako da niti ne rabim kaj dol pobirat.
Dovolj je en slučaj, ko kolesa ne boš mogel imeti pod nadzorom.