Spisek uporabnikov

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Nekaj uporabnikov me je že povprašalo, zakaj niso vidni na spisku uporabnikov portala.



https://www.alter.si/tabla/showmembers.php?Cat=&sb=8&page=1&like=



Določeno je, da mora imeti uporabnik 10 objavljenih postov, da pride na spisek.





Ta trenutek je registriranih 136 uporabnikov.
aplauz.gif
 

logistik

MODERALTER 2007
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
7.521
5
38
Trenutno je na alter.si registrirano



528 uporabnikov.
 

Primzi

Fizikalc
1. sep 2007
1.025
92
48
Citat:
Uporabnik Mikrohard pravi:
Mislim, da je "prenova" mobisuxa pripomogla k nedavnem narastu registracij...

Od pred skoraj 10 leti, ko sem začel spremljati sux, mi je spletna skupnost pomagala v marsikateri zadevi. Tudi "gadgete", ki sem si jih kupil, sem jih na priporocilo suxa. Forum je imel kritično maso rednih uporabnikov, in nikoli ni bilo treba na odgovor znalca čakati več kot par dni.

Upam, da ne pišem samo v svojem imenu, ampak da se mi bo še kdo pridružil: vseeno mi je ali se moj forum imenuje sux ali alter ali karkoli, želim pa imeti en forum kjer bom doma!

Če bo sux nedostopen - hvala alterju za alternativo!

P
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Vsakdo je dobrodošel in skupaj bomo ustvarili novo bazo, ki nam bo v pomoč.
grims-1.gif


Zatorej pišimo, svetujmo, sodelujmo. In čez leto dni, bo baza Mobisuxa zgodovina.

Mobilna telefonija, navigacije, dlančniki, tehnika ... saj se vse spreminja s svetlobno hitrostjo in če
pomisliš, da je bil pred 6-7 leti G 628 udarni telefon - povej, so posti od takrat še zanimivi.
grims-1.gif


Meni osebno se zdi bolj pomembno, da na enem mestu (TU) zberemo strokovnjake raznih področij in
na odgovor/pomoč/nasvet ne bo potrebno dolgo čakati.
aplauz.gif
 

Primzi

Fizikalc
1. sep 2007
1.025
92
48
Citat:
Uporabnik 01481 pravi:
Mobilna telefonija, navigacije, dlančniki, tehnika ... saj se vse spreminja s svetlobno hitrostjo in če
pomisliš, da je bil pred 6-7 leti G 628 udarni telefon - povej, so posti od takrat še zanimivi.
grims-1.gif

Cifra,
posti o mojem prvem mobilniku so njabrz res muzejski, posti izpred treh let, ko sva z drago opremljala stanovanje pa znajo biti se vedno relevantni - pa tvoji stari nasveti tudi. KEEP ON THE GOOD WORK!
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Res je, določene teme so vredne suhega zlata, a več je vredno, če so dobri uporabniki, bo odgovorov kmalu polna skleda.
Ker v končnici, dobri uporabniki so odhajali, zgodovina je ostajala. Čas je pa tekel.


Upam, da nam bo tu uspelo, saj apetiti meneđmenta niso tako veliki.
Vem, kaj pa bo jutri? Upam na najbolje, saj Žigo že dolgo poznamo.


>>>pa tvoji stari nasveti tudi. KEEP ON THE GOOD WORK!

Hvala.
nahrung002.gif

Cifra je pa itak vedno na razpolago s svojim znanjem.
17758-icon_confused.gif
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Citat: "da je bil pred 6-7 leti G 628 udarni telefon - povej, so posti od takrat še zanimivi."

Če mene vprašaš so, in se prou hudo nasmeješ, s kakimi preprostimi stvarmi smo takrat komplicirali, danes imamo pa v mobitelih boljše računalnike od tistih, s katerimi smo taprva leta sux brali
grin1.gif

Če te prime nostalgija, so tudi "arhivski" posti še zanimivi...

On topic: se mi je pa že čudno zdelo, da imajo kar vsi že po 10 postov in več, noben pa nule... :norec:

lp
Peter
 

boskosi

Fizikalc
4. sep 2007
1.423
1
38
btw: legendarni ericsson je bil model GA 628



EDIT: aja pa še to, jaz mam samo 6 oziroma to bo 7 post
 
Nazadnje urejeno:

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Citat:
Uporabnik boskosi pravi:
btw: legendarni ericsson je bil model GA 628
Jaz imam pa še vedno Ericson 1018 (naslednik GA 628) za rezervo. Če ne drugega, mi je nekajkrat prav prišel, ko sem ga kaki kolegici posodil za kak teden.
smile-1.gif
 

SoulMan

Majstr
9. sep 2007
3.254
136
63
Celje
Dokaj dolgo sem tudi sam vztrajal (oz. poskušal vztrajat) na Suxu, vendar sem sedaj tudi sam spoznal, da je ladja nepovratno na poti na dno Marianskega jarka. In tako sem se prepisal sem. Prvi vtisi? Odlični.
aplauz.gif
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Jaz imam še vedno eno povsem delujočo prvo regljo, torej GA 628, pa sem ga ravno kake pol leta spet spravil v uporabo, ko je punci crknil mobitel. Pa presenetljivo dolgo zdrži baterija, čeprav je rabila nasilno oživljanje, ampak se je pobrala
evil.gif
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Odisej, če bi ti videl moj GA628, nebi mogel verjet, da je zadeva stara 7 let .