spisek instaliranih app na google računu

damo

Fizikalc
4. sep 2007
992
147
43
Ali obstaja kje na google računu spisek aplikacij, ki so instalirane na posameznih napravah?

Konkretno, stari telefon mi je umr, trenutno imam nadomestnega, na novega bi pa rad dal nekaj dodatnih aplikacij, ki sem jih imel na staremu, pa da ne gruntam katere vse so to bile.
 

wd40

Guru
10. dec 2007
2.874
797
113
V google play pod "manage apps & devices" izbereš "manage" in spodaj zamenjaš "installed" z "Not installed".
 

godfather

Fizikalc
8. nov 2007
491
63
28
širne planjave Dolenjske
Ali obstaja kje na google računu spisek aplikacij, ki so instalirane na posameznih napravah?

Konkretno, stari telefon mi je umr, trenutno imam nadomestnega, na novega bi pa rad dal nekaj dodatnih aplikacij, ki sem jih imel na staremu, pa da ne gruntam katere vse so to bile.
Če se prav spomnim, tukaj. Prijaviš se z gmail računom pa vidiš, kaj si imel inštalirano.
 
22. jul 2007
12.789
1.310
113
123
To mu nič ne pomaga, ker tukaj je shranjena vsa zgodovina uporabljenih apk. na tvojih napravah in če imaš gor 10 letno zgodovino ali več te čaka veliko dela.
Mogoče tukaj spodaj klik.
Sicer tukaj so samo app. nameščene iz uradnega vira in ne raznorazni workaroundi.
Pri meni konkretno je gor samo 111 uradnih od skupno 163 apk.
var.kopija.PNG
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Ali obstaja kje na google računu spisek aplikacij, ki so instalirane na posameznih napravah?

Konkretno, stari telefon mi je umr, trenutno imam nadomestnega, na novega bi pa rad dal nekaj dodatnih aplikacij, ki sem jih imel na staremu, pa da ne gruntam katere vse so to bile.
Na novem telefonu se prijavi v google račun in restavriraj aplikacije iz backupa
 

Matko

pohodnik
18. jul 2007
5.558
688
113
To mu nič ne pomaga, ker tukaj je shranjena vsa zgodovina uporabljenih apk. na tvojih napravah in če imaš gor 10 letno zgodovino ali več te čaka veliko dela.
Mogoče tukaj spodaj klik.
Sicer tukaj so samo app. nameščene iz uradnega vira in ne raznorazni workaroundi.
Pri meni konkretno je gor samo 111 uradnih od skupno 163 apk.
Poglej priponko 58948
uporabljaš vseh 163?

#firbec