Šotorske prikolice- najem

sumica

Fizikalc
10. sep 2007
1.272
34
48
Pozna kdo mogoče kje pri nas ali v tujini (Avstrija) dajejo v najem šotorske prikolice (Camp-let, Trigano,...)?
Jaz poznam le Freedom center v Celju, Fux, ki prodaja Trigano pa ne daje v najem.

Gre se mi predvsem zato, ker bi rad dobro stestiral vožnjo in bivanje, preden se odločimo za nakup.
 
Nazadnje urejeno:

kitajc

Pripravnik
6. mar 2019
26
29
13
Mi svetujemo previdnost s Freedom centrom saj imamo zelo slabe izkušnje z njimi .
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.644
3.530
113
Mi svetujemo previdnost s Freedom centrom saj imamo zelo slabe izkušnje z njimi .

Mal zgoden si z nasvetom. V teh petih letih odkar so ga zanimale šotorske prikolice je avtor teme že kupil svojo, kampiral z njo, ugotovil da to ni to, oziroma se naveličal in prodal.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Kitajc se gre pač križarsko vojno proti Freedomu - ne trdim, da neupravičeno - zanj - mi pa gre počasi na jetra ta enostranska zgodba.

Sem rahlo vpet v SLO zgodbe o prodaji avtodomov in odvzem zastopstva ni nujno povezan s slabim delom. Ker slučajno tudi vem kako lahko je bilo pridobiti zastopstvo za kako znamko avtodomov pred recimo 15 leti, mi je tudi jasno, da je skrajni čas, da se šalabajzerji popucajo, žal gre z njimi tudi veliko dobrih zastopnikov - primer "čiščenje" Adria mreže v SLO.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.644
3.530
113
Avtor je svojo zgodbo z brako prikolico napisal tukaj gor. Zdaj pa STFU in nehaj surlo vlečt ko en majhen froc.