Sony Ericsson P1i (star 14 dni, pri Mobitelu)

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

raners

Majstr
4. mar 2008
2.803
438
83
Prodam 14 dni star telefon Sony Ericsson P1i. Telefon sem uporabljal 8 dni in DELUJE BREZHIBNO. Brez zasčitne folije na ekranu in kameri sem telefon uporabljal 5 dni. Zraven je priložena vsa dodatna oprema, ki je bila v paketu (torbica, polnilna postaja, obe palčki in slušalke, GPS sprejemnik, avtopolnilec za GPS,...). Kupljen je bil pri mobitelu. Prodajam ga zato, ker se mi ravno ne dopade zaslon na dotik in ker potrebujem denar. Telefona ne menjam, ampak prodam. Telefon je resnično kot nov.

Zainteresirani me lahko pokličete na tel. št. 031732232 (Simon). Aparat je možno tudi sprobati, sem iz okolice Maribora.

Cena je 300EUR.
 

raners

Majstr
4. mar 2008
2.803
438
83
Še vedno prodajam Sony Ericsson P1i, vendar prodajam samo telefon (brez GPS sprejemnika in polnilca za GPS). Telefon pa je kot nov, saj sem ga uporabljal samo 8 dni (že nekaj dni je zapakiran in čaka na novega lastnika).

Cena je sedaj 250 EUR.
 

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.870
36
48
Zakaj si ga pa pred par dnevi kupil če rabiš denar? Cena je še vedno previsoka!
 

raners

Majstr
4. mar 2008
2.803
438
83
Telefon mi je kupil oče, ker mi je uničil starega in mi rekel, da mi bo kupil novega. Dal mi je torej za novega SE P1i, samo mi zaslon na dotik ne ustreza kaj preveč (to je moj prvi telefon z zaslonom na dotik). Nekak se ga nisem mogel navadit... Telefon pa prodajam zato, ker sem potem kupil od kolega SE W800i.

Še vedno pa mislim, da je ta cena za tak telefon celo prenizka (pa čeprav sem dal za njega 200 EUR, vendar pa sem podpisal aneks UMTS za dve leti). Telefon je praktično nov in mislim, da je cena 250 EUR ravno pravšnja.

Lep pozdrav.
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Ne ni, ker se na bolhi prodajajo za takšno ceno novi vključno z gps sprejemnikom.
 

ovca

morfy
Osebje foruma
18. jul 2007
5.881
3
38
37
Cvičkova dežela =)
www.alter.si
@cizi me je za malo prehitel
evil.gif


Tako je. P1i se na bolhi prodaja za cca. 230€ z priloženim GPS sprejemnikom. Vrjamm, da se ti zdi, da je cena dovolj nizka za omenjeni telefon, a na žalost je že nekaj časa tako, da telefon izgubi svojo vrednost v 3-4 tednih.... Telefon boš prodal, vendar se boš prej še veliko načakal, če boš prodajal za omenjeni denar...

Samo za info: Pri enem operaterju (nebomo delal reklam
evil.gif
) se je omenjeni telefon dalo kupiti za cca. 180€ (kot blago z lepotno napako-največkrat to pomeni, da je škatla malo spraskana, manka kaka nalepka etc,etc)...

Lp, Ovca
 

raners

Majstr
4. mar 2008
2.803
438
83
Pozdravljeni še enkrat...

Sem ravnokar gledal SE P1i na bolhi in vaju prosil za link, kjer se ta telefon prodaja po takih cenah, kot ste jih navedli zgoraj (da je telefon popolnoma nov in cena 250 EUR, seveda brez sklenitve naročniškega razmerja)? Jaz pa mislim, da je tudi pomembno, ali je telefon star 4 mesece ali 2 tedna. Saj ne mislim nič slabega in ne iščem prepirov. Še vedno mislim, da je vreden tega denarja. So pa mnenja ljudi dostikrat različna.

Lepo se imejte.
Lep pozdrav.
 

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.870
36
48
Zakaj pa bi bil aneks pri ceni pomemben če imaš naročnino nima veze a se zavežeš al ne?
 

ovca

morfy
Osebje foruma
18. jul 2007
5.881
3
38
37
Cvičkova dežela =)
www.alter.si
Dobro, mogoče ne ravno popolnoma nov
wink-1.gif
.
Rekel pa sem, da je cena relativna. Če je telefon star 2 tedna ali pa 4 mesece, je vsaj zame isto sranje. Če je le ta po 4 mesecih isto ohranjen kot tisti, ki je star 2 tedna. Ampak to je samo moje mnenje...

Noben se ne prepira, dokler se mu caps lock ne zatakne
evil.gif
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
250 je vreden, vendar v kompletu z gps-om.

http://www.bolha.com/oglas3247086

Evo 260 eur, NOV, zapakiran predvidevam da vključno z GPS-om. Pa ni vrag da ne spusti cene za 10 eur.
tongue-1.gif


še en;

http://www.bolha.com/oglas3247177

Nevem no, jaz sem ga par mesecev nazaj (v začetku leta), komaj prodal 2 tedna rabljenega za 300, pa je takrat bil še 330 eur. pri simobilu. Ni najbolj prodajana roba ta aparat, ali pa jaz nisem imel sreče.
crazy1.gif
 
Nazadnje urejeno:

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.870
36
48
Ma ja saj telefonov je kot smetja sam prodajajo se ne več tako kot včasih! Zdaj smo ga pa tok napadli da bo po moje napisal da je prodan!
evil.gif
 

raners

Majstr
4. mar 2008
2.803
438
83
Cizy, prvi oglas ne obstaja, drugi oglas pa NIMA GPS sprejemnika poleg, sem klical. Rekel je, da je telefon samo sprobal (telefon je napilnil in ga malo sprobal, njegove funkcije in delovanje, star je pa tudi že 10 dni). Tudi moj telefon je bolj ali manj samo sproban, saj sem z njim samo vzpostavil in sprejel par klicev, nisem pa nanj ničesar nalagal oz. brisal.

Telefona še nisem prodal, je res kot nov, tako da če ke kdo zainteresiran, naj mi javi. Cena pa ostaja 250 EUR.

Lep pozdrav.
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Včeraj je še bil prvi oglas online, bil pa je nov zapakiran za 260 eur. Meni pa je ta v drugem oglasu rekel da je gps sprejemnik priložen... zgleda da prodajalec laže enemu od naju.
uf-1.gif
 

raners

Majstr
4. mar 2008
2.803
438
83
Pokliči ga še enkrat; meni je rekel, da ima polnilec za avto za GPS, GPS sprejemnika pa ne...
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.