Sol Stella Maris Umag

VAG

Majstr
11. avg 2007
1.748
218
63
Preko bookinga sem rezerviral omenjeno destinacijo in če je bil kdo res v kratkem dol me zanimata dve stvari:
1. Ali je open air disco (nahaja se med samostojnimi hiškami in Sol Amfora apartmaji) odprt tudi v septembru vsak dan do jutranjih ur? Gremo dol z dojenčkom in v tem primeru raje takoj skenslam vse skupaj.
2. So v tem istem zalivu še privezi za čolne ali so to kaj spremenili?

Namreč rezerviral sem apartma v Sol Amfora, pa ne bi šel rad plavat med motorno olje s čolnov, še manj pa imel celo noč disca pod oknom. Je bil kdo v teh apartmajih letos? Nekaj so kao prenovili, pa dvignili cene, pa me zanima še kakšna konkretna izkušnja.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Julija sem bil 2 dneva tam na "obisku", vendar ne v amfori (ti so malo jaæi), ampak v enih drugih, ki gledajo na prvi zaliv.
Glede disca ti tako ne bi znal povedati, ker ga sploh nisem videl, glede zaliva pa, tam so še vedno čolni.
 

sole

Fizikalc
20. jul 2007
1.452
24
38
Apartmaji so dobri, za disco pa dol pokIči
cool-1.gif


Osebno bi šel bol južno zaradi vremena.
Sam sem bil z dojenčkom na Kreti ko je bila stara 5 mesecev.
 

VAG

Majstr
11. avg 2007
1.748
218
63
Zaenkrat za naslednji teden kaže na lepo vreme (konstantno sonček), tako da če bo tako ostalo bo super.

Za prvo leto hočem nekaj blizu Slovenije, pa še rezerviral sem tavelik apartma, če se za kakšen dan najavita tast in tašča.