Smuki 2022

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
A ne bo nihce komentiral, ko je danes Kriechmayr zmagal smuk v wengnu, svici? Bil je namrec pozitiven na covid pa so naredili izjemo... upam, da drug teden zajebe. Navadna svinjarija kar se dogaja s temi covid potrdili, testiranji pct testi in fuknjenemu cepljenju. Vidis, da v osnovi sploh nima nic pomena.
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Aja plus ni opravil obveznega treninga! Me zanima, ce se bo kdo pritozil in bile sankcije.
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.381
9.815
113
kod Džej-Zija
Seveda je svinjarija, ampak tip je Avstrijec, iz najbolj vplivne nacije v FISu. Tako kot je svinjarija, da Norvežani, Nemci in Avstrijci zajebavajo Slatnarja zaradi novega okovja, odkar Lovro predobro skače. Pa mu nihče ne zna povedat, v čem je problem. Samo, da naše zajebavajo. Zato pa jebeš spremljanje takihle športov.
 
  • Všeč mi je
Reactions: krko

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
A ste sploh se normalni s temi oznakami antiwaksar? Kot leta 33 v nemciji anti juden, zigosanjem na podlaht in sivanjem belih zvezd. Spi.zdi kreten
 
  • Všeč mi je
Reactions: ametist

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.753
2.358
113
Pomurje
Ne bit hud.

Sem cepljen pa sem označen za anti....
Saj vidiš, da ljudje niso sposobni sprocesirati stavka:
Dobil je vizo za vstop v avstralijo na podlagi izjeme.
Ta je dobil tudi izjemo ampak zaradi Head smučk.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.050
5.743
113
blizu močvirne prestolnice
A ste sploh se normalni s temi oznakami antiwaksar? Kot leta 33 v nemciji anti juden, zigosanjem na podlaht in sivanjem belih zvezd. Spi.zdi kreten
Pa glih tebi se tisti zvezdaši smilijo, medtem pa iste semite pred puške mečeš. Sicer pa je Johan bil sarkastičen. Menda si toliko pameten, da lahko razbereš kaj je sarkazem in kaj je res
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.951
1.094
113
www.adriamedia.si
Aja plus ni opravil obveznega treninga! Me zanima, ce se bo kdo pritozil in bile sankcije.
Ni bil pozitiven na tekmi - ravno treninga ni imel, ker je bil še v karatnteni. Kar se tiče kovida je bilo vse po predpisih države, kjer je bila tekma IN organizacije, ki organizira tekme (in njegove domače države in zveze). So pa bili prilagodljivi pri tem, da so mu po izteku vseh kovid omejitev omogočili nastop.
Edino pravilno, da so v teh časih organizatorji oz. krovne organizacije fleksibilni. Sploh je to pravilo za treninge smešno, ko govorimo o top smukačih. Vsi, ki imajo kako zmago v smuku ali osvojen naslov (v svet. pokalu, SP ali OI) bi morali biti avtomatsko izjema.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pepe