Smučarske počitnice letos

demokedes

Pripravnik
23. apr 2009
117
0
16
Pozdravljeni,
Ker se smučarske počitnice že zelo bližajo, po drugi strani pa se nam tudi obeta odpiranje občinskih meja, me zanima kakšne imamo kaj možnosti glede smučarskih počitnic v smislu spanja; bodisi pri nas ali v tujini. Jasno mi je, da hoteli verjetno ne bodo odprti, kaj pa apartmaji? Je že kdo kaj natuhtal?
Hvala in lp,
 
15. jan 2019
3.459
1.085
113
Pozdravljeni,
Ker se smučarske počitnice že zelo bližajo, po drugi strani pa se nam tudi obeta odpiranje občinskih meja, me zanima kakšne imamo kaj možnosti glede smučarskih počitnic v smislu spanja; bodisi pri nas ali v tujini. Jasno mi je, da hoteli verjetno ne bodo odprti, kaj pa apartmaji? Je že kdo kaj natuhtal?
Hvala in lp,
noro,da sploh vpraša to človek v epidemiji

idi na infekcijskega, boš direkt dobil,kar iščeš
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.152
4.599
113
Doslej je že en kup ljudi korono prebolelo, nekaj ljudi je bilo že cepljenih. Za ti dve skupini bi se brez nekega tveganja vse odprlo po starem. Zakaj bi se igrali lažno solidarnost, ki v praksi nič ne koristi? Za zdravstvene delavce in zaposlene v DSO, ki so se že imeli možnost cepiti, če so hoteli, bi se mi odprtje pod takimi pogoji zdela lepša nagrada kot prelet letal. Mar ne?
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Zato ne, ker smo po ustavi vsi enaki. :evil: Tudi na Pokljuko niso spustili cepljenih zdravstvenih delavcev, da bi bilo v cilju malo bolj živo.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.152
4.599
113
Enakost je farsa in samo neumna beseda. Nismo enaki in s tem ni nič narobe.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
251
113
Pozdravljeni,
Ker se smučarske počitnice že zelo bližajo, po drugi strani pa se nam tudi obeta odpiranje občinskih meja, me zanima kakšne imamo kaj možnosti glede smučarskih počitnic v smislu spanja; bodisi pri nas ali v tujini. Jasno mi je, da hoteli verjetno ne bodo odprti, kaj pa apartmaji? Je že kdo kaj natuhtal?
Hvala in lp,

apartmaji se oddajajo kot do sedaj v teh časih. Preko poslovnega najema. drugače zanekrat še ne gre, in tudi dvomim, da bo šlo do počitnic.
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.800
626
113
Danes so pri nas v službi javili, da je prost termin v počitniški lokaciji kjer imamo apartma od 14.2 do 21.2. Mogoče to potem spada pod poslovni najem.