Smučanje - Avstrija, Italija, Francija

krentip

Pripravnik
26. dec 2010
440
0
16
Ker smo se letos odločili za smučanje – najverjetneje v Franciji- me zanima kje opravljate rezervacije nastanitev. Iz izkušenj vem, da direktno pri ponudnikih apartmajev v IT, A in F zanesljivo ni ceneje kot prek kakšnih web agencij. Govorim seveda o standardno opremljenih apartmajih. Sam zaenkrat uporabljam portala:
http://www.metron.si/smucanje?drz=FRANCIJA
in
http://www.snowtrex.si/

Prek koga pa vi opravljate rezervacije?
 

Thrivial

Majstr
19. avg 2007
3.746
255
83
Francijo ima najceneje Skifun in tudi Metron itak dela preko njih. Mogoče se ti splača pogledati še na Mountvacation, tudi Slovenci.

Za Avstrijo in Italijo pa nisem prepričan, če ne bi znal sam izbrskati ceneje kot preko agencije.
 

roseanne

Pripravnik
9. avg 2007
364
0
16
Mi gremo v Italijo (Dolomiti) vedno v lastni režiji, rezerviramo direkt pri lastnikih apartmajev.
 

sole

Fizikalc
20. jul 2007
1.452
24
38
Januarja Kronplatz - preko agencije
cheer.gif
 

krentip

Pripravnik
26. dec 2010
440
0
16
Sicer je bil tale post namenjen bolj smučanju v Franciji, kot drugje - pred leti smo hodili v Dolomite, potem pa smo enkrat šli v Francijo. In od takrat dalje hodimo samo še v Francijo. Sicer je pir na smučiščih dražji kot v Aut in Ita ampak to se da nekak preživet. Od kar sem bil v Tignes-u, Les Deux Alpes, Alpe d'Huez in Val Thorens-u me v druge države več ne vleče. V glavnem tale post je bil napisan z namenom, da bi dobil nekaj linkov do agencij prek katerih potujete na te kraje...
 

Thrivial

Majstr
19. avg 2007
3.746
255
83
Citat:
Uporabnik krentip pravi:
V glavnem tale post je bil napisan z namenom, da bi dobil nekaj linkov do agencij prek katerih potujete na te kraje...

V Franciji tržita kapacitete dve slovenski agenciji: Skifun in Mountvacation, vse ostalo gre preko njih, no večinoma preko Skifuna. Še najugodneje bo s kakšnim (študentskim) klubom, ki subvencionira svoje člane, to je pa to.
 

oby

Fizikalc
20. jul 2008
383
130
43
alpe d'huez, direktno preko njihove agencije preko uradne spletne strani. se da še celo mal cenkat. 2 osebi, apartma za 5 oseb (54m2) + 2x karte v januarju za 750 eur.

predvsem bookiraš točno določen app ki ga vidiš na slikah, ne pa luknje od 22m2
smile-1.gif