Sledenje

Tinci

Zelenc'
22. feb 2011
2
0
1
Prosim, da mi pomagate. Moj partner me je očitno na nek način sledil . Bila sem z avtom na poti in on je vedel, kdaj sem ugasnila avto, kdaj sem se zopet odpeljala. To bi lahko bil gps. Toda vedel je tudi, da sem v avtu poslušala glasbo, medtem , ko me je on klical in, da sem z nekom govorila po telefonu ( kot, da bi snemal) . To je seveda beda od človeka , mene pa vseeno zanima, če ima kdo kakšno idejo, kako bi ti storil, Nimam navigacije v avtu.
Hvala vam.
Tina
 

Fly

Guru
21. jul 2007
2.603
500
113
kakšen telefon imaš?

Drugače če imaš aktiviran google latitude, sporoča določenim osebam tvojo trenutno lokacijo
 

panoramic

Fizikalc
20. mar 2010
1.837
0
36
Dovolj je, da je nekam v avto skril smartphone, pa gor naložil npr. Google Latitude za sledenje in še kakšno aplikacijo za avtomatičen sprejem klica.
 

mario

Pripravnik
5. avg 2007
527
0
16
ja lahko pa imaš v avtu skrit gsm in vklopleno bluetooth slušalko in tako avtomatsko sprejme klic... nič extra spy
rolleyes-1.gif

izven avta pa ni vedel kje si ali kako?
 

tratnjak

Fizikalc
10. maj 2009
1.020
32
48
Citat:
Uporabnik Tinci pravi:
Prosim, da mi pomagate. Moj partner me je očitno na nek način sledil . Bila sem z avtom na poti in on je vedel, kdaj sem ugasnila avto, kdaj sem se zopet odpeljala. To bi lahko bil gps. Toda vedel je tudi, da sem v avtu poslušala glasbo, medtem , ko me je on klical in, da sem z nekom govorila po telefonu ( kot, da bi snemal) . To je seveda beda od človeka , mene pa vseeno zanima, če ima kdo kakšno idejo, kako bi ti storil, Nimam navigacije v avtu.
Hvala vam.
Tina


nevem kako je pri nas, ampak v tujini je to kaznivo dejanje.
Drugace pa 1x sem v LJ dobil na avto vizitko s testno kodo za naslov www.gps-sos.com demo/demo ki sluzi sledenju vozil

probaj malo pogledat telefon da ga nisi pomotoma poklicala v tem casu in je sunjarsko ostal na liniji, da vidi kaj se dogaja?
 

Tinci

Zelenc'
22. feb 2011
2
0
1
Hvala za odgovore, res ste prijazni.
Imam Black Berry, zaklenjen, ni mogel šariti po njemu. Vem, da je to kaznivo in najraje bi ga prijavila. Žal pa nisem mogla preiskati avta, ker mi je podatke o mojih poteh povedal šele kasneje, ko je bil medtem že sam v avtu.
LP Tina