Silvestrovanje

miha321

Zelenc'
8. dec 2009
4
0
1
Kje boste s punco/fantom silvestrovali? Lahko predlagate kakšen dober kraj v SLO. Za 1, 2...več dni, s kakšno silvestersko večerjo in zabavo ki sodi zraven. Bolj privatna in romantična zadeva... Mogoče tudi kakšno smučanje, jacuzzi...

Torej kam za novo leto, da bo čim bolj romantično? (vem za to mora poskrbeti vsak sam)


Lp
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
4
36
40
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Nas dvojica idemo u hribe malo tako na vikend...

Po božiču do tridesetega sma sama in pičima romantiko & skijanje
smile-1.gif


30tega pa uletijo frendi in se ga bomo nametali da stat nemo mogli.
evil.gif
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
3.024
813
113
Moje leto 2009 se je začelo fenomenalno... končuje se bolj slabo (trenutno je vse adijo). Vseeno pa računam na super finiš.
29.12 -> 12.1 grem v Maroko, surfat.

Edit: Šele zdaj vidim, da je to tema, (romantika & stuff)
smile-1.gif

Mislim pa, da jma mX zmagalno. prvo malo romantike, potem pa se dodatna druzba.
 
Nazadnje urejeno:

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
4
36
40
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
a v Katschbergu? saj si že bil tam, če sem prav prebral
uf-1.gif

Tam sem se norčeval z ženske, goban. Najlažje je rečt šladming pa je mir
rolleyes-1.gif


Ženska sprašuje če naj gre h dohtarju ker bruha in ji je slabo - na alterju, kaj ji naj drugega napišem?
confused-1.gif


3 letni otrok bi jo poslal v bolnico, ona pa na alterju išče rešitev za "padec po stopnicah"

In kdo si ti da rečeš naj to počnem v stilu? Pisal bom tak da bom tebe čimbolj jezil in te prisiljeval da me citiras
kot me zdaj. Tako se hranim.
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.747
895
113
tu in tam
Norčeval si se, pepček? kaj pa tisto, ko si kao reševal Mom- pred klubom? če je bilo to norčevanje, pojdi v Ormož
stupid-1.gif
 

sonick

Polo 6n2 frajer
22. sep 2007
3.091
0
36
on the run
Daj še nam čuješ kaj pošli.......jaz še za bordanje prav niam, da bi za kake 14 dni k sosedom šel......ovi pa kr na surf sred zime
smile-1.gif
))

Kaj to prav surfaš.....al wejkate pa kajtate???
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
3.024
813
113
Pomoje je za drugo temo ampak vseeno:

Lani sem mel podobno varjanto ko mX. Ni ga boljšega kot bit za NY z "najbljižjimi, najboljšimi" kolegi.
Letos mi pač ni zneslo (spet samski) in ker sem se rasp. in ker mam dela pun K. sem se odločo za surfanje (itak da bo svetovno).

Prav surfam. Wave surfig. Sicer grem zdaj komaj drugič, ker opremo še rentam, razmišljam o svojem surfu (mogoe doli kaj kupim). Drugo leto grem poleti definitivno za en mesec
smile-1.gif
aja... niso se šparale :D

Upam da se kdaj vidimo v ocenanu
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

pikica

Fizikalc
28. jan 2008
5.759
1
36
36
Citat:
Uporabnik D_K pravi:
Pomoje je za drugo temo ampak vseeno:

Lani sem mel podobno varjanto ko mX. Ni ga boljšega kot bit za NY z "najbljižjimi, najboljšimi" kolegi.
Letos mi pač ni zneslo (spet samski) in ker sem se rasp. in ker mam dela pun K. sem se odločo za surfanje (itak da bo svetovno).

Prav surfam. Wave surfig. Sicer grem zdaj komaj drugič, ker opremo še rentam, razmišljam o svojem surfu (mogoe doli kaj kupim). Drugo leto grem poleti definitivno za en mesec
smile-1.gif
aja... niso se šparale :D

Upam da se kdaj vidimo v ocenanu
smile-1.gif

sej veš...kamela za pikico
smile-1.gif