Šifrant podatkov za izpolnitev obrazca M1/M2

Chimay

Fizikalc
22. jul 2007
1.518
14
38
37
Dolenjska
Pozdrav,

zanima me, kje na internetu lahko najdem šifre, s pomočjo katerih izpolnim obrazec M1/M2 (prijava/odjava zavarovanja pri zaposlovanju)?
Namreč, teta na ZZZS je imela včeraj slab dan in mi ni hotela pomagat izpolnit obrazec in sem se moral obrnit na računovodkinjo, bi pa v prihodnje rad urejeval to sam, da nisem odvisen od drugih....
 

sevlje

Fizikalc
25. jul 2007
1.913
0
36
44
Selška dolina
Meni pa je ravno danes dva obrazca pomagala izpolnit.
cheer.gif

Zakaj je pa nisi vprašal, kje so ti podatki?
Meni so enkrat že povedali, rabiš pa ene tri ali štiri šifrante od tega sta dva debela kot špeh.
Jaz sem včasih še vedel, sedaj pa mi zmeraj šifre kar oni izpolnijo, ker se mi ne da iskat, saj bi šlo čist preveč časa, oni pa imajo to v minutki.

lp
 

Chimay

Fizikalc
22. jul 2007
1.518
14
38
37
Dolenjska
Sem jo vprašal in mi ni znala povedat kje se kupijo šifranti, rekla je samo, da se menda dobijo na internetu, vendar ni vedela kje.
Se strinjam, da imajo to oni v minutki poiskano in narejeno, vendar mi gospa tam ni hotela pomagat in me je napotila do računovodkinje; njena predhodnica je te šifre izpolnila brez problema...

Zato bi rad v prihodnje imel sam izpolnjen obrazec, da ne bom odvisen od drugih...
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
5.003
-1.289
113
Standardna klasifikacija poklicev

Standardna klasifikacija dejavnosti

Matična številka podjetja

Kaj še rabiš?
smile-1.gif
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.639
146
63
Citat:
Uporabnik Chimay pravi:
Sem jo vprašal in mi ni znala povedat kje se kupijo šifranti, rekla je samo, da se menda dobijo na internetu, vendar ni vedela kje.
Se strinjam, da imajo to oni v minutki poiskano in narejeno, vendar mi gospa tam ni hotela pomagat in me je napotila do računovodkinje; njena predhodnica je te šifre izpolnila brez problema...

Zato bi rad v prihodnje imel sam izpolnjen obrazec, da ne bom odvisen od drugih...

Klikn na: Metodološko gradivo pa si snami pdf z navodili
zmaga.gif


Maš pa to na strani ZZZS, na spodnjem delu strani maš zelen okvir kjer kliknš na prijavo v obvezno ZZ pa se ti odpre stran, kjer je ta link k sm ti ga zgoraj direkt dal...

Je kr tečn tole, pač morš počas prebrat oz it po vrsti. Men je bla tut tem ka sm si mogu prvi dan našihtu sam tole izpolnit
bonk.gif


Če kej ne bo jasn upraš, sam ne garantiram 100% da bom vedu
grin1.gif


BTW: podtake od firme morš pa sam zbrskat
smirk-1.gif
matične itd..
 
Nazadnje urejeno: