Servis CPI

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Pred leti sem ga peljal možaku, ki je imel servis za CPI zadaj za BMWjem na celovški, prejšnji teden, pa sem šel gledat, če je še tam, pa so stavbo že podrli, zdaj pa ne vem komu peljat skuter na popravilo.

Skuter ima več težav - skozi gori lučka za olje, čeprav ga je dovolj, elektrika je v razsulu (kar me načeloma ne moti, saj ga lahko vžgem na nogo) in največja - če vozim z max hitrostjo kakih 5 minut, kar naenkrat zatrokira in ugasne. Potem pa moram obstat in ga na novo zagnat.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
Pred leti sem ga peljal možaku, ki je imel servis za CPI zadaj za BMWjem na celovški, prejšnji teden, pa sem šel gledat, če je še tam, pa so stavbo že podrli, zdaj pa ne vem komu peljat skuter na popravilo.

Skuter ima več težav - skozi gori lučka za olje, čeprav ga je dovolj, elektrika je v razsulu (kar me načeloma ne moti, saj ga lahko vžgem na nogo) in največja - če vozim z max hitrostjo kakih 5 minut, kar naenkrat zatrokira in ugasne. Potem pa moram obstat in ga na novo zagnat.

Znaki, da se motor pregreva.
 

verma

Pripravnik
2. nov 2011
252
9
18
A-Cosmos d.d., Poslovna enota Celovška je imela servis za CPI. Lani smo dali na servis CPI supermoto.
lp
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Pa saj v bistvu sploh ne rabi bit uradni servis.

Fora je v tem, da sem našel Tržič, ampak mi je predaleč, ni varjante, da skuter spravim do tja. Sever LJ bi bil optimalen, če pa ne gre drgač pa tud preostali konci LJ.
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Citat:
- če vozim z max hitrostjo kakih 5 minut, kar naenkrat zatrokira in ugasne. Potem pa moram obstat in ga na novo zagnat.

To je zariban bat, se pregreje, ga zategne da motor ugasne, potem ki spica pregretja mine se pa spet lahko vzge, ce rabis skoz top hitrost mors to menjat, za po mestu in stacune ti bo pa tako delal se oh in sploh cajta.
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Donaco servis pod za brdom, gres po trzaski cesti proti dolgem mostu, pri gimnaziji zavijes na kriziscu desno ,gres cez zelezniski prehod in na kriziscu zavijes levo in takoj prva ali druga bajta je ta servis.

Mas pa tudi enega na streliscu v ljubljani, ta je za kak % drazji vrjetno, sta pa oba dobra.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.861
5.626
113
Un na streliscu je bl tko tko...odnos v p...
Drgac mislm da cipe tud pvg prodaja se prav bi mogu met tud servis...
Motor ni nujno da je ribnen lah je sam tok zablokiran da se pregreva!
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.861
5.626
113
Ma lej......jst sploh ne hodm v Lj po dele več......po nasvetu sm šel do Nahtigala v Kranj in sm zadovoljen.....ne vsiljuje.....kar hočeš dobiš če ma....čenima ti pove direktno al se splača al ne...

Strelišče.....popravlam vilce.....se zmenm za menjavo enga dela ( moja zahteva)...mi ga samo obnovi
bonk.gif


Donaco......stopm u prodajalno...pozdravm....a mate to pa to.....ja mamo....me gleda k tele......pa lahko kupm to.....ja lahko...pa me s5 gleda....sm se sam obrnu pa šel vn
bonk.gif


Zdej pa sam še po netu naročujem ( cilinder.si skuterist.si )