SE Xperia ARC S težave z mobilnim signalom

Marezi

Pripravnik
2. jun 2009
296
0
16
Pozdravljeni!

Uporabljam Xperio Arc S z nameščenim Android 2.3.x. Sicer je zunaj že upgrade na 4.x ampak sem prebral, da deluje na tem telefonu počasi, tako, da se nisem odločil za nadgradnjo. Sicer pa mi ta sistem tudi čisto zadostuje.

Problem je le, da mi vsake toliko časa telefon sam naredi disconect iz omrežja. Kot da bi jaz ročno naredil flight mode. Nato moram spet PIN od SIM kartice vpisati in se spet prijavi na omrežje.
Na uradnem servisu jih še nisem uspel priklicati preko telefona, na maile pa ne odgovarjajo. Resnost pač takšna.

Ima kdo enak problem oz. kaj predlagate? Nadgradnja na 4.x ne pomaga kolikor sem prebral na forumih.

Hvala za pomoč!
 

darlev

Fizikalc
18. apr 2008
669
46
28
Ljubljana
Probaj najprej narediti hard reset (Ne pozabi shraniti podatke), če to ne pomaga pojdi k operaterju zamenjati sim kartico, če še to ne pomaga je kriv telefon, ki ga imaš sigurno še v garanciji.... Uporabljal sem namreč ta telefon pribljižno 4 mesece pa nikoli nič problemov (software je bil isti kot ga imaš ti).
 

Marezi

Pripravnik
2. jun 2009
296
0
16
Naredil sem že reset kjer se podatki ohranijo. Ali bi moral prav hard reset?
SIM kartica je praktično nova in na prejšnjem telefonu ni bilo težav.
 

darlev

Fizikalc
18. apr 2008
669
46
28
Ljubljana
A ha pol sim kartica ni... Praviloma je bolje da se naredi prav hard reset (se pravi da se software postavi v tak položaj kot je bil prvič prižgan)...