še ena pomoč

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
ker v temi kaj in kako ni nobenega odgovora sem si malce sam poiskal informacije in sem..še bolj zmeden.

danes sem govoril z grki, hočejp 80€ za app na noč.

zdej ap gledam odklop in vidim, da je kar enkaj ponudbe dominikane, egipta itd..kake zvezdice je treba gledat če maš malega froca.

cene
grčija app in prevoz 1700
tinizija 1700 ai dvoposteljna soba
dominikana 3k.

mam pa dva froca 3 in 1 leto. in je dvopostlejan soba izhod v sili
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
4
36
40
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Nasploh se zvezdice gledajo -1.

Torej hotel *** je kot naš **.

Bilokam greš, pod 4* nič ne glej, neglede na ceno in slike.
(ok pusti nemčijo, francijo ipd.)

Kaka dominikana pa sploh pod 5* ne glej.
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.888
7.117
113
Glede na to, da imaš dva majhna otroka, je verjetno najpametneje, da si omisliš dopust v sklopu kakšne agencije. Kar te bo seveda stalo več. V Dominikanski Republiki poleti nimaš kaj početi, saj je vreme bolj kilavo in možnost kakega orkana, tako da je moje mnenje, da se osredotočiš na Sredozemlje. Mislim, da je najboljša varijanta Turčija, kjer imajo bomba all inclusie in tudi cenovno kar uredu. Še posebej če greš last minute varijanto in to z Ltur , naprimer iz Munchen-a. Sam imam podoben problem in razmišljam o tem, kam naj odpeljem otroka na dopust. Sem pa sam, zato je strošek toliko bolj boleč.
frown-1.gif
 

grobo

Pripravnik
23. jul 2007
893
0
16
Egipt je sicer kul, samo za tako majhne otroke ni najboljša varianta, ker so vsaj zame dol glavna atrakcija korale, kar pa za mulce ni zanimivo (druga zgodba čez par let).
Moja bivša bo tamalo peljala na Djerbo - topla klima, toplo morje, peščene (mivka) plaže, 20 metrov v vodi, pa je voda še do kolen, prijazni ljudje - mislim, da se bosta imeli odlično.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
22.164
6.019
113
Te zvezdice so res hecne, sploh Grki dajo vsakemu tri zvezdice, čeprav je ena zanikrna soba. Jaz ponavadi pogledam še ocene in opise ljudi, ki so bivali v teh hotelih - ena od takih strani je Virtual Tourist. Pogosto se tu najde tudi kakšen namig ali trik (kje sedeti za zajtrk, kdaj je topla voda, katere sobe so najboljše, kje dela wifi, ...).