SD

cappy

Guru
8. apr 2010
6.553
3.247
113
mam enega ki mi vsakič znova, ko tam drva pomagam urejat, pove kako se je moral odpovedat enemu travniku da je gor spomenik. parcela top, konec vasi, blizu gozda, mirna.
vsa leta je pa volil sd :valjamse: no baje od sedaj naprej ne več ker jih je sit.

Demz

Guru
15. avg 2010
13.777
3.283
113
Moji bivši sosedje (so že pomrli vmes) so bili požgani in izseljeni v nemčijo. Ko so po vojni prišli nazaj, so prišli na prazno.
Reparacije ki naj bi jih kasneje nemčija plačala, je zadržala država za lastno obnovo - sosedje mi niso nikoli zatrdili, da bi kdaj dobili kaj od tega denarja.

Kdo bo to krivico povrnil? Ali izgubljena življenja zaradi ovaduhov ki so tožarili na gestapo lastne ljudi, ki jih je kasneje nemec aretiral, zverinsko mučil in na koncu ubil kot talce. Itd.

Nekdo ki je šel pogrevat sto let staro zgodbo o židovski bajti, je čisti manipulator in bi ga bilo treba pribiti na križ tako visoko, da ga vidi cel svet. To je najbolj podel človek na svetu in bi ga morali soglasno obsoditi zaradi protiljudske manipulacije!

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
Osebje foruma
23. jul 2008
35.285
3.636
113
Moji bivši sosedje (so že pomrli vmes) so bili požgani in izseljeni v nemčijo. Ko so po vojni prišli nazaj, so prišli na prazno.
Represalije ki naj bi jih kasneje nemčija plačala, je zadržala država za lastno obnovo - sosedje mi niso nikoli zatrdili, da bi kdaj dobili kaj od tega denarja.

Kdo bo to krivico povrnil?
Dobra! SFRJ je to pač zase zadržala...ker pač...sedam fuša...radi jedan (sfrj :D) sistem je treba futrat nekako...

Nekaj malega se je od Deutchland dobilo samo v 90s po osamosvojitvi...ker niso mogli več v svoje žepe basat...

• Všeč mi je
Reactions: 8888

Demz

Guru
15. avg 2010
13.777
3.283
113
A je sedaj kaj drugače?
Zaradi korone zaprta država, nekateri gospodarski subjekti kao upravičeni do nekih nepovratnih denarnih pomoči - če dokažejo upad poslovanja za 30% glede na predlani.

Bla bla bla :nigladek: . Večinoma je vsem ravno okoli meje, ker je vsak moral vzporedno nekaj delat sicer bi crknil, če je pa že pobral tisti denar, ga bo pa sedaj lahko veselo vračal. Je rekel Lahovnik - saj so delali naprej in izvajali dobiček ali kako.

Od kdaj in kje se pa nepovratna sredstva vračajo razen pri nas?

Itd. Pojdi in rešuj vse storjene krivice za zadnjih .. sto ali pa tisoč let, da bo potem res mir, če je to komu smisel. S to židovsko vilo je čista manipulacija in tistega ki je to lansiral, bi ga bilo treba šutniti v jajca! Sredi Trga Republike v Ljubljani ob 2h popoldne, ko je tam največji dren.

• Všeč mi je
Reactions: kajpace

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
Osebje foruma
23. jul 2008
35.285
3.636
113
Zakaj bi bla vila manipulacija? Je bila nasilno odvzeta al ni bla?

Demz

Guru
15. avg 2010
13.777
3.283
113
Še marsikaj je blo ne samo tista vila.
Se grem stavit, da so vse ambasade po ljubljani bile na podobne načine nacionalizirane in prodane naprej v uporabo.

2. okt 2007
2.230
1.014
113
kje pa je še cerkev, kjer se tudi ve, kako je prišla do ogromnega premoženja. Kot si napisal, vsi imamo na nek način umazane roke...

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
27.270
7.709
113
Zanimivo... 100€ na dan je zanj zastonj:
Kot pravi sam, je med prvenstvom vzel redni letni dopust, vlogo drugega pomočnika pa je opravljal zastonj. "Za opravljanje funkcije nisem prejel nikakršnega honorarja, povabilu sem se odzval zaradi veselja do nogometa in do dela z mladimi," trdi Židan. Vendar se z njim ne strinja Nogometna zveza Slovenije, z njim imajo namreč sklenjen ustni dogovor in mu povrnejo stroške v višini 100 evrov na dan.
Pa menda ja ne? Kako bo pa potem odplačeval vse te silne kredite, če izgubi poslansko plačo?
Ker je šlo med Židanom in Nogometno zvezo za ustni, ne pisni dogovor, nakazilo pa so izvedli kot povračilo stroškov, ne kot honorar, bi to lahko pomenilo, da se je poslanec presojanju komisije, ki ga je enkrat že zavrnila, namenoma izognil. Zato bodo pristojne službe državnega zbora po naših informacijah v prihodnjih dneh preverile, ali v primeru Gregorja Židana obstajajo razlogi po 9. členu Zakona o poslancih, ki pravi, da "poslancu preneha mandat, če nastopi funkcijo ali začne opravljati dejavnost, ki ni združljiva s funkcijo poslanca".

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.034
4.031
113
KSZ: jao no, dajte že bademajstra nazaj v poslansko klop, pa tega faliranega fucbalerja/gostinjca ven. Sploh se ne spomnim kakšnega njegovega "prispevka" iz tega mandata.

Fonzl

Guru
5. sep 2007
4.494
1.563
113
zdej majo boljšo taktiko... bademajster ostane minister, fuzbaler gre pa v superligo :)
edin ne vem, kdo čaka v kvalifikacijah... kukr so spretni zihr spet en, ki jim bo zbezljal

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
27.163
2.235
113
blizu močvirne prestolnice
Pa še glede našga fuzbalerja. Židan je brezplačno treniral mlado reprezentanco. Plačano je dobil 100€/dan. Se pravi ni brezplačno treniral. Dobil je dnevnico pravijo na NZS. Celodnevna dnvenica v SI znaša 21,39€. Se pravi ni dobil dnevnico ampak nekaj drugega. Dnevnice so za zaposlene on pa ni tam zaposlen Neka čudna merila... Pivčevo ste osrednji mediji zaradi par stotakov dobesedni linčali, še imena otrok ste razkrili javnosti... sploh ni važno koliko, gre se bolj za to kdo s kom sodeluje. ...js sm proti Janši, men se ne bo nič zgodilo... al neki...

erikson

Guru
25. avg 2007
16.865
1.472
113
V športu se denar obrača drugače, nepridobitno. Vesel naprimer denarju, ki pride na njegov račun, reče "nadomestilo za opravljanje funkcije."

Fifa je registrirana po švicarskem pravu kot nepridobitna ustanova in vodim organ, ki predstavlja organ nadzora. Gre za zelo zahtevno funkcijo. Ne dobivam pa plače in nimam sklenjene nobene pogodbe, ne opravljam pridobitne dejavnosti. Le nadomestilo za opravljanje funkcije dobivam.

brane_new

Guru
10. feb 2008
8.326
1.319
113
Je ta Židan - kao fuzbaler - pri kateri stranki in ali je res taka tatamata v fuzbalerstvi, da je ni NZS?