Samsung galaxy W

alinko

Pripravnik
12. avg 2009
169
3
18
Pozdravljeni!
Imam telefon Samsung Galaxy W in bi si rad telefon posodobil na android 4, sedaj me pa zanima če se je kdo že z tem ukvarjal oziroma že ima naložen android 4 na omenjenem telefonu in kako se obnaša? Za odgovor oziroma posredovane informacije se vam zahvaljujem.
Lep pozdrav.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Kako si drugac zadovoljen s telefonom?
Nekam mal se govori o njem, pa me je strah, da ni kej narobe z njem.
Čudno mi je, ker je strojno in cenovno zanimiv, da ni bolj popularen.
 

slr

Pripravnik
30. jun 2008
183
2
18
Tudi mene zanima kako si zadovoljen s telefonom. Prednosti / slabosti, kaj pogrešaš pri telefonu? Kako dolgo zdrži baterija?
Telefon se mi zdi zelo zanimiv ker je dobro razmerje med ceno in zmogljivostjo, se pa o njem res malo govori.

Pa daj malo več napiši tud tako čist subjetnivno mnenje o samsung galaxy w.
 

alinko

Pripravnik
12. avg 2009
169
3
18
Z telefonom sem zelo zadovoljen, baterija pa drži nekje 3 dni. Ima čist vse kar potrebuješ razen ene zadeve kar pogrešam je pritisni in govori, ne vem če je to šlo ven ali ne ker nekateri telefoni so to imeli in je bila kar dobra zadeva.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Kupim ta telefon, če slučajno kdo prodaja.
Najrajš bi belga
roza.gif
 

Duro

Pripravnik
11. jan 2010
39
0
6
Imam tale telefon, vendar baterija nikakor ne zdrži 3 dni - razen če z njim nič ne delaš. Povprečno baterija zdrži 1 dan mogoče malo več. Drugače pa super telefon, že nekajkrat padel na tla in je brez vidnih posledic - ohišje zelo kakovostno.

Sem si pa pred kratkim naložil tale ROM - http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1483072, ki je nekako najbolj podoben 4 in ga mojster še razvija in dopolnjuje.