Samsung A10 bi rad ponastavil na tovarniške nastavitve

jesen

Pripravnik
18. okt 2010
565
5
18
Telefon bi rad resetiral na tovarniške nastavitve pa me ne spusti ker nimam gesla gmajla, telefonsko številko pa sem tudi že odjavil. Telefon ni ukraden, kako ga lahko resetiram ?
 

Slick

Majstr
18. sep 2007
2.251
189
63
Če je to geslo pogoj - ponastaviš geslo na gmailu, pa bo šlo skozi.
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.570
685
113
toti Maribor
Telefon bi rad resetiral na tovarniške nastavitve pa me ne spusti ker nimam gesla gmajla, telefonsko številko pa sem tudi že odjavil. Telefon ni ukraden, kako ga lahko resetiram ?
Najprej na goggle računu klikni pozabil sem geslo. Na tel. št. boš dobil kodo, s katero si kreiraš novo geslo. Potem lahko mirno ponastaviš telefon.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Pravi, da nima več iste telefonske številke.
Lahko poskusiš tole:

How can I reset my Samsung without password?
Press and hold the Volume up button, the Power button and the Bixby button. When you feel the device vibrate, release all the buttons. The Android recovery screen menu will appear (may take up to 30 seconds). Use the Volume down button to highlight 'Wipe data/factory reset'.
 

jesen

Pripravnik
18. okt 2010
565
5
18
Če je to geslo pogoj - ponastaviš geslo na gmailu, pa bo šlo skozi.
Po-nastavim geslo, ki mi ga pošlje na neobstoječo telefonsko številko. Tudi če mi to pošlje na gmail pa ga b
Če je to geslo pogoj - ponastaviš geslo na gmailu, pa bo šlo skozi.
Kako, če mi odgovor pošlje na ne obstoječo številko telefona. Tudi če mi odgovor pošlje na mail ga ne morem odpret brez gesla. Smotano, da zaradi gmajla ne morem resetirati telefon, še odstranitev gmajla v telefonu ne gre brez gesla.
 

jesen

Pripravnik
18. okt 2010
565
5
18
Problem je gmail in geslo, ponastavitev gesla leti na neobstoječo telefonsko številko. Če leti na gmail sam, ga pa ne morem odpret brez gesla. Na telefonu gmail ne gre odstranit.