Samo letalske karte iz LJ

tjuren

Fizikalc
19. nov 2007
2.440
1
36
Kje bi lahko dobil samo letalsko karto za let iz brnika do grčije? Gledam na odklop.com in imajo samo karte iz tujine.

Se to lahko dobi preko kakšne agencije (last minute) ali kar direkt preko brnika?
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.425
413
83
Verjetno te zanimajo čarterski leti, na kakšne turistične destinacije? To dobiš na agencijah, ki imajo zakupljene lete oz. ponujajo letovanja. Vedi pa, da je samo karta relativno draga - npr. 70% cene aranžmaja.

Druga možnost so redne linije, Adrija leti v Atene, ostali verjetno še kam. Imaš pa v sezoni tudi low budget linije na otoke - lansko leto sem gledal npr. iz Celovca ali Graza, če ni to predaleč?
 

tjuren

Fizikalc
19. nov 2007
2.440
1
36
Celovec ali graz je ok. Potem se mi praktično bolj izplača loviti last minute?

Kakor sem gledal, je bil npr. zaintos samo avion nekih 120€ s taksami, nočitev z zajtrkom pa preko 300.
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.425
413
83
Odvisno kaj želiš.

Če bi šel rad na počitnice za teden, dva, potem absolutno. Če misliš, da bi si plačal samo let in se potem znašel po svoje in zato privarčeval €€€, potem razmišljaš narobe. Paketni aranžmaji, sploh kakšni last minute, so daleč najugodnejši. Tudi če gledaš iz kakih bolj oddaljenih letališč in te skrbi prevoz - npr. za let iz Münchna dobiš shuttle, ki te pobere na domu, odpelje na letališče in ob povratku tudi pride iskat za slabih 100€.

Drugače pa leti v Grčijo iz Gradca npr flyniki / airberlin.

Druga zgodba je, če te zanima izključno samo prevoz - ker greš naprej potovat, boš dol delal, greš jadrat...