Salzburg - parkiranje

krava

Majstr
5. sep 2007
3.657
329
83
www.kacnje.eu
Poleti sem tam kolovratil s kolesom, vendar nisem bil pozoren. Sedaj sem na spletu našel, da je v tistem hribu res parkirna hiša. Da le ne bo zasedena
evil.gif
 

olfa

Majstr
4. sep 2007
2.380
171
63
V Salzburgu nikoli ni bilo problema z parkingi. Kšn krogec pa GPS v roke pa je zadeva rešena (ene 5 krat do sedaj, pa vedno blizu centra).
 

Slick

Majstr
18. sep 2007
2.276
191
63
Citat:
Uporabnik Schumi pravi:
Preveč komplicirate s temi parkingi!
wink-1.gif

Sam res. GPS rabiš tolk, da zadaneš čimbolj v center (ali pa še to ne, samo slediš tablam za center), potem pa poiščeš prvo tablo s črko P in parkiraš. Nikoli nisem imel težav, tudi v Salzburgu ne.
 

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.123
10
38
Poanta kompliciranja je, da bi rad parkiral direkt v centru in zastonj. Pa ne leti samo ali direkt na kravo. Še kamorkoli smo šli smo v bližini cilja našli parking zastonj ali za normalno ceno in se par minutk sprehodili po svezem zraku.
smile-1.gif
Kar je med drugim tudi poanta izleta, drugo je, ce imas dostavo, se ti mudi na sestanek...:)
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.378
2.415
113
Citat:
Uporabnik krava pravi:
Katero parkirišče (ali avtohišo) v Salzburgu predlagate za krajši ogled starega mestnega središča?

Jaja, povej raje da greš Sanaderju na obisk
wink-1.gif
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.657
329
83
www.kacnje.eu
KSZ:
Ni potrebe po razburjanju. V avtu smo imeli nekoga, ki ne more toliko hoditi ... sicer jaz nisem ravno prava oseba, da jo tako napadete
cool-1.gif


Parkiral sem v tistem hribu in ni bilo posebne panike.