Rtv Slo skuša prekositi v debilnosti ostalo Slo medijsko greznico ?

B81

22. jul 2007
34.259
8.812
113
Razmišljanje Igorja E. Berganta o poizkusu sprememb programa "njihove" televizije.

Vceraj v Porocilih ob 13. uri so rekli, da je Progr.Svet sprejel nacrt kljub nasprotovanju javnosti. Kateri javnosti, me zanima? Sem zamudil spet?
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.214
9.454
113
kod Džej-Zija
Očitno je bil res dogovorjen in nas je Mia z Mišino pomočjo dobro nategnila:
 
  • Všeč mi je
Reactions: alkoholik
Glede na vse parade ponosa, kjer paradirajo v BSDM usnjenih fetiš oblekah, netflixe, kjer je več LGBTjevcev kot heteroseksualcev, cancel culture zaradi neprimernih šal 20 let nazaj...

... moraš biti kar zahojen, da si izbereš tak način, da priznaš, da si L. Nisi posebna. Bullmastifi. Galuniču so menda že 20 let nazaj v Postojni na urgenci šivali rit, zgodbo tistega mulca, kateri je dobil Tiča pa tudi poznamo...

madona a si mogel..kako bom pa zdaj Jokerja gledal?
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.279
5.200
113
Na Valu 202 pa zjutraj o pohlepu stanodajalcev, njihovem izkoriščanju najemnikov in nepravičnosti. Mladim bi morali zagotoviti stanovanja.
 
  • Wow
Reactions: visek_izobrazbe

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.917
3.736
113
Ljubljana
hmpg.net

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.994
-1.289
113
Dejstvo je, da se je in se še bo sedanja vlada preveč zadolžila. Eno je, kar je potrebno zaradi kovida, druga pa je, ko razsipa z denarjem.
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
3.837
4.951
113
Mladim bi morali zagotoviti stanovanja.

Velika večina mladih študira do skoraj 30. leta. Po možnosti neko nezaposljivo smer. Potem pa jok in stok kako ni službe in stanovanja.

Res je, da so šle cene absurdno gor, sploh po mestih, po vaseh pa ni zazidljivih parcel. Ampak leto dni nazaj je bilo stanje na trgu kolikor toliko normalno. Takrat so se pa jokali kako ni stanovanj v centru Ljubljane.
 
Dejstvo je, da se je in se še bo sedanja vlada preveč zadolžila. Eno je, kar je potrebno zaradi kovida, druga pa je, ko razsipa z denarjem.

no serpentinšek je tedensko jemal pufe, ker so bili vsak teden bolj poceniin je z najetim pufom odplačeal najetega prejšnji teden. Obveznice je prodajal kt oni trgovc solato v Zelsadu, pa to se pri poročilih skorajda n iomenilo...edino to da se je zadolžil po ugodni obrestni meri in je z novim ugodnim pufom poplačal onega manj ugodnega.....to je blo pa tud vse

pa takrat marči, te ni nič skrbelo ko je serpentinšek kupoval na xxxx obrokov po nizki obrestni meri?
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko