Rtv Slo skuša prekositi v debilnosti ostalo Slo medijsko greznico ?

Vadim

Guru
2. jul 2020
3.840
4.953
113
Kdaj pa je bilo to spisano? Ker iz obupa je že vladal komik. Sam da ni Janša, četudi se kregamo med seboj v manjšinski koaliciji.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

zakon

Guru
16. maj 2008
8.542
1.736
113
toti Maribor
Očitno politiki uspeva uničevanje RTV-ja, ki je za mene še ena izmet bolj normalnih televizij. Seveda se kakih 10 uporabnikov tu gori s tem ne bo strinjalo, ampak mi dol visi.


Pa še eden od komentarjev, ki bo kar držal:
https://www.rtvslo.si/komentar/13420677
 
Nazadnje urejeno:

erikson

Guru
25. avg 2007
21.281
5.212
113
V času epidemije je informativni program prevzel televizijski spored. Gledalci pa so se naveličali neprestanega posiljevanja s politiko. Posledica je, da je gledanost teh oddaj, ki so sicer v udarnih terminih, zelo nizka.

Informativni program se bo moral sprijazniti in nekaj svojih minut prepustiti vsebinam, ki jih gledalci gledajo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gavran in cappy

torentino

Majstr
8. sep 2009
374
311
63
Ne bi o tem
Očitno politiki uspeva uničevanje RTV-ja, ki je za mene še ena izmet bolj normalnih televizij. Seveda se kakih 10 uporabnikov tu gori s tem ne bo strinjalo, ampak mi dol visi.


Pa še eden od komentarjev, ki bo kar držal:
https://www.rtvslo.si/komentar/13420677
Ful uravnotežen komentar, my way or highway.Če so pa oni trije kekci odstopili kot uredniki, zakaj pa še odpovedi ne dajo, da bodo lahko v vsej polnosti rajo prepričevali v levo prihodnost.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
V času epidemije je informativni program prevzel televizijski spored. Gledalci pa so se naveličali neprestanega posiljevanja s politiko. Posledica je, da je gledanost teh oddaj, ki so sicer v udarnih terminih, zelo nizka.

Informativni program se bo moral sprijazniti in nekaj svojih minut prepustiti vsebinam, ki jih gledalci gledajo.
Tako je!! Henčkov trio pa Kdo bo meni zizike majal. :aplauz: :aplauz:
 

torentino

Majstr
8. sep 2009
374
311
63
Ne bi o tem
Glej, če uživajo v trubačih in cmeravih hrvaških pjevačih, če so babe vse mokre ob turških nadaljevankah, kdo sem jaz, da se bom nad tem usajal?
Imam samo en recept in ta deluje neprebojno. Niti pod razno ne preklopim na slovesko tv postajo in televizijo največkrat in največ časa gledam od zadaj. Tam te lahko strese, ne more pa te pobebaviti.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.139
2.211
113

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.139
2.211
113
....Če so pa oni trije kekci odstopili kot uredniki, zakaj pa še odpovedi ne dajo, da bodo lahko v vsej polnosti rajo prepričevali v levo prihodnost.
Če dajo odpoved, kje bodo šiht dobil za tak denar? Na noriTV? Ognjišča?
A ni tako, da s tako odpovedjo ostane plača, pa čeprav si na drugem delovnem mestu? Lahko pa da se motim!
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
tv odmevi včeraj (pogledal le zaradi gregorčiča, prijetna osvežitev)
- bergant kliče cirmana "kolega" celotna komunikacija pa deluje kot da sta krave skupaj pasla - profesionalno.
- je tudi bergant na plačilni liste smetarske mafije ker težko rečemo da sta v isti branži?

cirman - zakaj so že njega vlačil zraven? - no tisti ki ga poznamo vemo zakaj ampak tko, za tiste ki ne spremljajo? vse skupaj je ven dal 24ur, naj nekoga od tam pokličejo... ali zato ker je "neodvisen"?


kok neodvisen pa je res?
- del smetarske mafije ki financira necenzurirano, vemo zakaj so se spravili sedaj na vizjaka - nov zakon o odpadkih in to vpliva na odlaSka (prosto po ferdo ker se je lepo delat neumnega) - cirman neodvisen če se zadeva njegovega bossa?
itak :valjamse:
- je potrebno kaj dodat? neodvisno.
itak :valjamse:
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko in Matey
19. jul 2007
2.756
1.479
113
Precej patetičen poskus damage control, potem ko so eno leto in pol vpletali politiko v primarno zdravstven problem in po Mahničevsko delili narod, bili glavni glasniki zanikovalcev virusa ("ustavni pravnik" Andraž Teršek in podobno: Val 202 - intervju Makovec, RtvSlo - intervju Mastnak) in podobno

In vauuuu, napovednik za oddajo, ki bo čez en teden (11. november)

Po drugi strani poskušamo najti vsaj nekaj pozitivnega, še tistim najbolj počasnim bo prišlo, da je sedaj pa vrag res odnesel šalo (se bojim, da prepozno)


1636115747956.png


 

Mr_Wolf

Guru
8. jan 2008
3.101
3.395
113
Očitno politiki uspeva uničevanje RTV-ja, ki je za mene še ena izmet bolj normalnih televizij. Seveda se kakih 10 uporabnikov tu gori s tem ne bo strinjalo, ampak mi dol visi.
To ti dam pa povsem prav.
RTV je res IZMET.
:evil:
.
Politika, pa ne tista kot ti misliš, je RTV uničila že davno - od ustanovitve naprej je bila to (skrajno) levo politična TV.
In v 30 letih od osamosvojitve se to ni kaj bistveno spremenilo - OK Možino imajo pač za vzorec, drugače pa vse isto.