Revolut bančni račun

Capone

Pripravnik
7. feb 2021
31
5
8
Amaterska vprašanja:

Se pravi imam lahko brezplačne trajnike?
Gor pa spravim denar preko SEPA ali kreditne?

Razmišljam da bi odprl...pa mogoče kasneje prešel iz NLB.
Trajniki vsekakor.
Če nakazuješ preko SEPA plačaš provizijo in čakaš nekaj ur. Maestro pa samo pritakneš k telefonu in potrdiš znesek.
 

crnobog

Guru
29. apr 2009
3.344
1.716
113
Odvisno od paketa, ki ga imaš. Jaz ne plačujem nobenih provizij.
Jih, ampak v obliki mesečne naročnine.

Jaz sem pri Sparkasse in sem preklopil na pozitivn račun. Tako je edini strošek ki ga imam trenutno z banko 0.24€ na mesec za tisto eno nakazilo plače na N26 ali revolut.

Sem korak od tega da v celoti skenslam slovensko banko in prestavim izplačilo plače direkt na enega od teh dveh. Ne vem kaj še čakam.
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.994
-1.289
113
Jih, ampak v obliki mesečne naročnine.

Jaz sem pri Sparkasse in sem preklopil na pozitivn račun. Tako je edini strošek ki ga imam trenutno z banko 0.24€ na mesec za tisto eno nakazilo plače na N26 ali revolut.

Sem korak od tega da v celoti skenslam slovensko banko in prestavim izplačilo plače direkt na enega od teh dveh. Ne vem kaj še čakam.

Saj to bi šlo. :)
 

delavec44

Guru
17. dec 2012
1.564
942
113
Jih, ampak v obliki mesečne naročnine.

Jaz sem pri Sparkasse in sem preklopil na pozitivn račun. Tako je edini strošek ki ga imam trenutno z banko 0.24€ na mesec za tisto eno nakazilo plače na N26 ali revolut.

Sem korak od tega da v celoti skenslam slovensko banko in prestavim izplačilo plače direkt na enega od teh dveh. Ne vem kaj še čakam.

Probaj z meastro in ne bo še tega stroška.
 

Alter8Ego8

Pripravnik
18. jul 2015
72
8
8
Sem odprl in se registriral za Banko a mi še vedno piše Payments UAB spodaj v aplikaciji? Sem tudi delil z FURSom. Ne najdem pa da bi lahko odprl varčevalni račun (z obrestmi)?
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.469
2.325
113
Je kdo kupoval delnice v Revolutu? Kar sedaj gledam ostane potem še etoro ali captrader....

Samo, če je ista platforma je večja prednost...
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
3.958
321
83
www.svetidej.com
Revolut naj bi v prvi polovici leta dobil trgovalno licenco na Irskem. Takrat naj bi prišli tudi ETF. Seveda vse EU uporabnike bodo takrat migrirali iz VB na Irsko.