resitiranje telefona - izguba slik - obnovitev

dejan001

Pripravnik
3. sep 2007
363
0
16
Pozdravljeni,

Danes sem imel neko težavo s telefonom (Huawei P40 lite) in sem dal resetiranje telefona...sicer mi je prikazalo, da bodo zbrisane tudi slike (ima samo interni pomnilnik) ampak sem bil prepozen za preklic...tako po ponovnem zagonu telefona več nimam slik...Obstaja kakšen način za obnovitev? Backupa+clouda nisem imel...

Poskusil sem fonepaw, wonderland, phoneresceu pa ni uspeha nič...Je kakšna opcija da si telefon vrneš na določen čas nazaj (to je bila včasih finta pri windowsih da si naredil restore)? Oziroma ve kdo za kakšen program ki bi pomagal? Slike so bile na internem pomnilniku telefona, saj eksternega nima...

1000x hvala
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
V google napisi...how to get pictures after factory reset in ti bo naslo sigurno kaj...

Off...sem skusal prilepit en link (prvi zadetek na Googlu), pa mi nikakor povezava ni kasneje delovala, tako, da sem ti kar takole napisal.
 
22. jul 2007
12.690
1.257
113
123
Probaj s to aplikacijo Dumpster recovery, ampak ti imaš Huawejev store in je verjetno ni gor, drugače pa Klik
 

dejan001

Pripravnik
3. sep 2007
363
0
16
Dumpster sem probal že prej pa brez uspeha, nič ne najde...free verzija, plačljive nimam. Ostalo sem še tudi preko googla iskati...ene 15 sem jih sprobal pa nobena nič ne najde, ne samo slik, tudi ostalega ne...pa imam odkljukano odprtje software za razvijalce...

Še kakšna varianta? Imam slike letošnjega dopusta gor (edine), to bi si želel ohraniti...

Hvala