Rent a car

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.123
10
38
Kje ponavadi najemate avte? Trenutno me zanima za Evropo, sicer pa ima vecina itak lovke po celem svetu. Izkusnje, komplikacije, cena, to me zanima. "Had" je nekje zapisal, da je preko rentalcargroups.com placal tocno taksno ceno kot je bila navedena. Rad bi ze v startu vedel koncno ceno, jasno da bom vzel zavarovanja, ki pa jih marsikdo nima zapisanih, spet drugi ti sicer nekaj namignejo, a pod "nabavo" ti raje ponudijo otroske sedeze kot pa ta zavarovanja. Predvsem to me daje, da rezerviras in ti celo na mail servirajo ceno recimo 150 eur, ko sem jim pa dal v roke kartico so pa potegnili 300. WTF? In polno nekih zavarovalnih kratic za katere pojma nimam kaj sploh so. Ja vprasas, salterka ti pa rece, you need this. Torej?
smile-1.gif
 

brinan

Zelenc'
5. avg 2010
18
0
1
www.najel.bi
Predlagam, da pošlješ povpraševanja z vsemi željami na več različnih podjetij, saj imajo velika podjetja tudi kakšne posebne akcije in ponujajo cenejši najem za določene obdboje. Pošlji predvsem na večje firme kot je že omenjena Sixt, Hertz, Avis; lahko pa preveriš tudi na strani http://www.najel.bi/najem_avta, kjer so zbrani predvsem manjša slovenska podjetja.
 

dinos77

Pripravnik
2. nov 2010
589
1
18
Slovenija
Budget rent a car je tudi zelo fajn, jaz vedno pri njih najamen in do sedaj je vedno vse držalo in vse je bilo OK!
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.861
2.245
113
za šankom
http://www.rentalcargroup.com/

cena ki jo vidiš je v bistvu all inclusive.še nikoli me niso nategnili.prideš na šalter in plačaš točno dogovorjen znesek.v londonou se mi je zgodilo da je bil rezerviran avto tipa peugeot 207 dobil pa sem golf V
 

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.123
10
38
A pa ta AI pomeni tudi vsa dodatna zavarovanja ali samo nujne zadeve (kraja, third party?)?
 

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.123
10
38
Pozabi, ze nasel, da ni ravno AI. Je pa vseeno ceneje kot ce vzames direkt.
 

eddd

Zelenc'
10. feb 2011
22
0
1

če bo kdo rabil:
najugodnej do zdaj smo po španiji rentali avto pri:

3 steps 2 rent

za 5 dni cena 45 eur (bencin posebej plačaš kolikor ga porabiš ) zavarovanje za steko in gume smo doplačali 20 eur.