račun lidl

kajn

Guru
5. okt 2007
2.734
1.549
113
Iskajoč brata
Zdravo,

pred kakim pol leta sem v Lidlu kupil pohodni nahrbtnik. Ker se je ta po treh uporabah strgal, bi ga rad vrnil. Nažalost sem račun izgubil. Zanima me, če bi lahko kdo, ki je ta nahrbtnik tudil kupil, poskeniral račun in ga mi poslal.

Nahrbtnik je pa:
- zapre se na dve "sponki"
-zadaj ima mrežico za hrbet
-spodaj ima zaščitno "obleko" za dež

Že v naprej se zahvaljujem.

LP
2193696-IMG_20150317_161833.jpg
 

Priponke

  • 2193696-IMG_20150317_161833.jpg
    2193696-IMG_20150317_161833.jpg
    57,3 KB · Ogledi: 734

krentip

Pripravnik
26. dec 2010
440
0
16
Citat:
Uporabnik kajn pravi:
Zdravo,

pred kakim pol leta sem v Lidlu kupil pohodni nahrbtnik. Ker se je ta po treh uporabah strgal, bi ga rad vrnil. Nažalost sem račun izgubil. Zanima me, če bi lahko kdo, ki je ta nahrbtnik tudil kupil, poskeniral račun in ga mi poslal.

Nahrbtnik je pa:
- zapre se na dve "sponki"
-zadaj ima mrežico za hrbet
-spodaj ima zaščitno "obleko" za dež

Že v naprej se zahvaljujem.

LP

Enak problem, strgal se mi je nosilec hrbtne mrežice. Ker se je to zgodilo pred pol leta seveda računa nisem več imel. Od takrat dalje takšnih stvari v lidlu več ne kupujem. Hofer pa pri tem ne dela problemov - vrne denar tudi če računa več nimaš. Želim ti srečo, da se najde kdo, ki bi tak račun imel.
 

TMJ

Fizikalc
4. jul 2013
1.588
8
38
pozabi! Kupi noovega! Maš šolo za naprej! jaz ga imam pa ne dam!
evil.gif
 

iMM

Fizikalc
9. okt 2010
1.240
1
36
V Lidlu ti sicer vse menjajo, ampak moreš pa imeti račun ali pa povedat točen datum in uro nakupa (če si plačal z kartico ni problema). Če veš datum in uro pokliči njihov info pa se zmeni, meni so uredili.
 

motofrik

Majstr
24. dec 2009
2.949
311
83
tam ko se terc po tori rola
Saj smo vsi enaki, račune mečemo stran.... Jaz sem lani kupil enakega, mi drži. Moja pa ga je kupila letos in...računa tudi ni... Ne vem, poskusi brez računa. Mogoče pa lepa beseda najde lepo mesto in bodo zamenjali. Aja...šele sedaj sem v redu prebral -pred pol leta je bilo kupljeno... Potem sem ga moji tudi lani kupil...
 

iMM

Fizikalc
9. okt 2010
1.240
1
36
Jaz sem se v zadnjem času navadil, da vse račune od bolj pomembnih izdelkov poslikam, shranim v album na telefonu in je to to.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.240
6.458
113
pri taščici
Lidl brez računa ne vrne denarja. Sem poskušal pred mesecem dobiti nekaj evrov nazaj.
Imam celo škatlo z datumom nakupa (garancijska nalepka) pa mi ne vrnejo denarja (vrednost sem pa zbrskal nekje na netu, čeprav sem jo na pamet vedel.
Če pa ima kdo račun za podelementno svetilko se pa priporočam. Ga zamenjam za novo osram žarnico v vrednosti več kot pol svetilke. Svetilka je bila kupljena avgusta 2012.
 
Nazadnje urejeno:

digg

Pripravnik
10. okt 2008
316
0
16
Da izkoristim temo; ima kdo račun za šraufarco, je šla rakom žvižgat pa računa ni več. Je pa garancijski list. Bi se priporočal, če ima kdo račun.Je pa takšna
1195375.gif
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.292
23
38
Murska republika
GA IMAM JAZ , VENDAR SEM JO TUDI SAM ŽE ENKRAT REKLAMIRAL IN NE VEM ČE BO ŠLO KER ZAPIŠEJO ŠT RAČUNA, BOM SE DO JUTRI POZANIMAL, SERVIS PA JE PRI NAS V Murski Soboti.
 

digg

Pripravnik
10. okt 2008
316
0
16
Citat:
Uporabnik retro pravi:
GA IMAM JAZ , VENDAR SEM JO TUDI SAM ŽE ENKRAT REKLAMIRAL IN NE VEM ČE BO ŠLO KER ZAPIŠEJO ŠT RAČUNA, BOM SE DO JUTRI POZANIMAL, SERVIS PA JE PRI NAS V Murski Soboti.

Ok probaj se pozanimat.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.240
6.458
113
pri taščici
Kje pa piše da reklamiranega izdelka ne moreš ponovno reklamirati. Zna biti zanimivo če je datum proizvodnje malo čuden...
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
9.228
9.408
113
EU
Kupil v Lidlu brusilnik za svedre.
Prvi dan nabrusil kakšnih sedem svedrov. Drugi dan si hočem nabrusiti še par, in pri drugem svedre začne strojček cvilit, tresti in smrdeti po katranu. Primem v roko in je bil žgeči, da je skuril namizni prt.
Zapakiral in vrnil nazaj v trgovino.
upload pictures
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
9.228
9.408
113
EU
Sedaj pa o povračilu denarja.
Pri vračilu več na dajo denarja nazaj na roko. Dobil beli listek s cifro in nekakšno vrednostno kartico.
Domov žena vpraša, kaj bomo s tisto kartico in navodilom za obdarovane. Ne bomo nobenemu dali, vrži to stran. Vrže stran.
Čez teden grem po špecerijo in na blagajni pokažem tisti beli pildek s cifro dobroimetja, naj mi poračuna.
Ne morejo poračunati, ker je dobroimetje naloženo na tisto rumeno kartico (katera je že en teden zunaj v kanti za smeti). Prosim naj šefe stornira kartico in poračuna na podlagi listeka.
Ne morejo, ker tako piše v pogojih uporabe.
Vrnem se domov in ženi razložim o vrednostni kartici v smeteh. Sreča da smeti odvažajo vsakih štirinajst dni, tako je žena najdla kartico v smeteh.
Naslednjič ponovim vajo, brez kante za smeti.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.589
-216
113
ja valda se ne mece vrednostne kartice stran.

tist za darilo so dali pac zraven, ker prodajajo tudi vrednostne kartice za darila.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad in Gonzo

Gonzo

Guru
1. sep 2007
9.228
9.408
113
EU
Bistvo je, da več ne vrnejo denarja, temveč naložijo peneze na drugi račun, ki je dosegljiv samo prek kartice in pina. Komplicirajo brezveze. Kot da je težko dat peneze na roke in adijo. . V primeru izgube kartice, ostane denar njim.
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe
27. jan 2022
5.783
2.269
113
Ne bistvo je, da niso dolžni vrniti denar in ti dajo dobropis, "darilna" kartica je samo še boljša oblika dobropisa, ker papirnat dobropis moraš izkoristit v celoti, darilno kartico pa ne. Enak sistem imajo v Jagru, Bauhaus ima kombinacijo, dobiš papirnat dobropis, na blagajni ga naložiš na darilno kartico in po delih izkoristiš.
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
9.228
9.408
113
EU
Vedno so mi menjali izdelek, ali vrnili peneze.
Primer, Parkside baterijske škarje za živo mejo. Crknil ekscenter na škarjah, in so dali nove, novejši model.
LED reflektor na baterijo s solarnim panelom, kupljen v LIDL-u.
Čez nekaj časa se ni hotel prižigat, čeprav je imel polno baterijo. Javili, (po telefonu), da se ne da popravit. Niso imelii nadomestnih, zato so na blagajni vrnili denar.
Z brusilnikom je bil malo drugačen "modus operandus" . :evil:
.