2.823
10
38
Stara Bučka
Na krškem kartodromu Raceland je potekal Karting Challenge, na katerega se je prijavilo okoli 60 udeležencev, ki so se pomerili v devetih vožnjah. V finalni vožnji je bil najhitrejši Boštjan Zupančič, drugi, z zaostankom 5.53 sek je bil Marko Plestenjak, na tretje mesto pa se uvrstil Andrej Kramer. Dogajanje so popestrili glasbeniki Psihomodo pop in Miran Rudan, car wash, skuter stunt show in obilo lepih deklet, kakor pritiče takšni prireditvi.

Nekaj fotk:

zmagovalec

spremljajoče dejavnosti

še nekaj slik pa na tej povezavi

Je bil kdo tam? Kot gledalec, kot udeleženec?

Drago

2.823
10
38
Stara Bučka
Se boš smejal, ko bom napisal: 1:06:747 je imel najboljši krog. Časa celotne dirke (6 krogov) nimam, samo zaostanke ostalih.

damo

Majstr
4. sep 2007
1.001
148
63
ne nakladaj preveč...... psihomodo pop je bil odpovedan, ker ni bilo dosti folka. namesto muzike si dobil 2 piva. tolk o nategu obiskovalcev.

Drago

2.823
10
38
Stara Bučka
Nakladam!? Bil sem tam od 17. do 18. ure in se mi je zdelo zanimivo, zato sem tudi napisal.

Če si bil tam, napiši kako so zadeve potekale in če bi se splačalo prijaviti, da vem za prihodnje leto. Startnina je bila 50€.