Race Driver Grid

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
Torej, špil je vsaj po grafiki hud, ampak me moti, kako avro "ovinka" ko pritiskam levo/desno. Ne gre lepo tekoče levo/desno , ampak kot da bi štekalo. Pa ni problem v Pcju ampak igri. Zanima me, kak nastavit, da bo premikanje avta, kot v drugih špilih???

Nekaj sem že sprobaval spreminjat linearnost in ostalo, kar je v Settings, ampak ni pomagalo...

Tak hudi špil, pol pa ena taka bedarija, ki mi onemogoča normalno dirkanje
uf-1.gif
 

Naglfar

Fizikalc
7. sep 2007
1.563
1
36
Panonija
Prav dobesedno ti šteka ali ti preveč hitro potegne v ovinek?
Čisto možno pa je tudi, da je wheel skid, ampak pri tako arkadnem gejmu bolj težko.

Googlaj malo za "stuttering in corners". Na hitrico sem uspel videt eno debato na amazonu in bi ti mogoče pomagal patch, če že nimaš najnovejšega.
 

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
Predstavljaj si minutni kazalec na uri.Ko teče preko sekund tekoče, brez ustavljanja vsako sekundo, tak nekak zgledajo špili, kjer avto gladko zavija levo/desno. Tu pri grid-u, pa je kot oni minutni kazalec, ki se ustavlja, sicer ne traja tak ful, kot 1 sekunda, ampak je zelo težko igrat. Kot da so levo/desno od avta tirnice z razmakom 1 stopinke, in ko stisnem levo/desno, se premakne iz tirnice naprej na drugo... lool

Hvala za info.Patch se že dlja. Javim!

edit: Zaj pa normalno zavija.
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

SpidiGonzalez

Fizikalc
2. sep 2007
3.318
2
36
Poigraj se z mastavitvami za controller, so taki slajderčki, pa maš SATURATION pa še nekaj, malo zmanjšaj pa bo bolje. Jaz mam 50, 0 se mi zdi. Ker po defaultu maš vse na maximum občutljivo.