Pupe povejo pubecom kako in kaj!

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.283
1.373
113
tole sem pobral na enem blogu....

Citat:

Pustite se zapeljati

Nič ni bolj patetičnega, kot je dolga pot od točilnega pulta do mize, za katero sedite s prijatelji – če se morate vrniti kot poražanec po neuspešnem zapeljevanju rdečelase lepotice, ki že ves večer koketno srka koktejl. Ne bi bilo enostavneje in predvsem manj ponižujoče, če bi nam, ženskam, prepustili izbor in se nehali tako zelo truditi biti lovec za vsako ceno? Ne bi bilo laže ležati v visoki travi, uživati v brezdelju in počakati, da pride tista prava in si vas izbere? Dejstvo, ki ga moški pač zelo težko pogoltnete, je, da kljub vsem vašim naporom na koncu vedno izberemo me, ženske. Najverjetneje ste bili že neštetokrat naš plen, a se vam o tem ni niti sanjalo, ker znamo svoj lov zelo dobro zakamuflirati. Smo pač rojene igralke, pa če vam je to všeč ali ne. Že davnega leta 1976 je ena od prvih študij pokazala, da ženske zelo pogosto naredijo prvi korak. Ker pa so naše tehnike zapeljevanja (pogledi, nasmeški, igranje z lasmi in zapeljive kretnje) veliko bolj prefinjene od vaših (direktni napad), jih navadno niti ne opazite. Najnovejše študije pa so pokazale, da se ženska igra zapeljevanja večinoma (90 %) konča s pozitivnim rezultatom: žrtev je prijela na vabo in se ujela v past.Vendar morate vedeti, da smo ženske kljub popolnemu, zapeljivemu telesu še vedno negotove, saj vendar obstaja tistih preostalih 10 odstotkov, ki lahko pokopljejo našo samozavest. Včasih nas lahko že samo misel na poraz odvrne od celotne igre. Zato, moški, pozor! Če si želite, da naredimo prvi korak in si s tem povečate možnosti, da se boste nekega jutra zbudili v naši postelji, potem je skrajni čas, da se naučite novih pravil, ki veljajo v paritveni igri 21. stoletja.




OČISTITE STEZO ZA PRISTANEK

Ne glede na to, da jo strašansko zanimate, se vas bo ognila v velikem krogu, če se boste s skupino desetih prijateljev na ves glas prepirali o tem, kdo je napravil napako v 16. minuti tekme, ali celo analizirali politično situacijo v svetu. Ni ga lepotca, ki bi bil vreden pohoda v takšno testosteronsko gnezdo. Če si ne želite oditi domov sami, potem se vsaj malce potrudite: ob prvi priložnosti, ko debata malo zamre, se obrnite od družbe in se razglejte po prostoru. Nenadoma boste opazili, da se boste srečali z več kot le enim pogledom. Lokal, v katerem sedite, ni namenjen zgolj temu, da potešite svojo žejo in prijatelje prepričate, da drži samo vaša teorija in da bo rešila svet. Bodite odprti in dajte možnost ljudem okoli vas, da vas ogovorijo. Idealna priložnost je čakanje na prijatelje, če ste se slučajno znašli v lokalu nekaj minut pred dogovorjeno uro. Namesto da srkate svojo kavo, se zakopljete v časopise in klepetate po telefonu, komunicirajte s prostorom. Skušajte se komu nasmehniti, morda pokimati ali celo komu privoščite nevsiljivo vljudnostno frazo, na primer dami pri sosednji mizi: ”Tako nenavadne torbice pa še nisem videl. Zares imate prefinjen okus.”



IZBERITE PRAVO VABO

Olajšajte nam proceduro prebijanja ledu in vzemite s seboj v lokal katero od novih tehnoloških igrač, na primer najnovejši predvajalnik MP3 atraktivnega videza. Ali pa, če prisegate na analogne medije, novo veliko knjigo o svetilnikih, ki ste si jo pravkar kupili. In če pridete v lokal brez vsega? V lokalu najdite kotiček, kjer bi se vam ona lahko približala: morda starinski džuboks v kotu, oglejte si priložnostno razstavo fotografij, ki visijo na stenah lokala, in podobno.



OBLECITE VABO ZA DOTIKE

Pri garderobi ne bodite skopuški. Nobena ženska se vas ne bo dotaknila, če se boste v javnosti pojavili v srajci iz težke sintetike, ki se sveti že od daleč. Najprej bomo vedele, da ste popolnoma brez okusa, poleg tega pa da se v takšni srajci prav nemarno potite in zato najverjetneje tudi malce zaudarjate. Če poenostavimo: niste vredni truda.
Ženske smo znane prav po tem, da nam dotik v življenju veliko pomeni. Zato si privoščite kakovosten bombaž, mehko usnje in obleko iz fine, brušene volne. Možnosti, da se vas bomo med pogovorom dotaknile, se bodo v trenutku povečale za najmanj sto odstotkov.



OBČUDUJTE NJEN POGUM

Če se vam končno približa in vas ogovori, naj ne bo vaš moški ego preveč prizadet. Raje jo pohvalite: ”Prav vesel sem, da ste me ogovorili. Sam sem pravkar zbiral pogum, da bi se vam približal, a ste se mi zdeli tako elegantni, da si vas nisem upal kar takoj nadlegovati.” Če deluje zelo samozavestno (kako prepoznate takšno žensko, se boste sčasoma naučili prebrati iz načina njenega oblačenja, kretenj in govora), ji lahko celo namenite drznejši kompliment: ”Super, da si se odločila zame, čeprav so vsi tipi v lokalu zalepili svoje poglede nate.”



NAUČITE SE ABECEDO SIGNALIZIRANJA

Čeprav se ji zdi, da bi vi lahko bili tisti ”pravi”, nekako ne zbere poguma za osvajalski pohod na drugo stran lokala, kjer sedite. Zato se odloči, da vam pošlje enega tistih pogledov z globljim pomenom. A vi, štor, ga seveda sploh ne opazite in še naprej žulite svoje pivo in razmišljate o tem, kako lepo bi bilo z njo preživeti noč.
”Ženske se pogosto pritožujejo, da moški ne znajo brati njihove gestikulacije, dokler ne postane že tako zelo očitna, da spominja na predstavo pantomime,” pravijo strokovnjaki, ki proučujejo vedenje človeške vrste. Zato boste v veliki prednosti pred drugimi predstavniki moškega roda, če se boste naučili brati subtilne znake ženske govorice telesa. In kako jih prepoznate? Igranje z lasmi, skrivni pogled izpod čela v kombinaciji s polovičnim nasmeškom Mona Lize, ritmično vrtenje stopala, če naštejemo le nekaj najočitnejših. Malo bolj pozorno glejte okrog sebe, in kaj hitro boste pravi strokovnjak. Če je že večkrat zapored izvedla takšno serijo namigov, potem je skrajni čas, da dvignete svojo zadnjico, stopite do nje in jo ogovorite: ”Zdite se mi zelo privlačni, se vam lahko pridružim?” In nikar, ponavljam, NIKAR! ne izustite katere od kičastih, klišejskih puhlic, na primer: ”Mi poveste, koliko je ura?”, saj bo to zadnje, kar bo slišala iz vaših ust. Če hočete, da se vam približa ona, poskrbite, da ji boste jasno nakazali, da si tega želite. Če se tudi po nekaj minutah spogledovanja in flirtanja nič ne bo zgodilo, potem je čas za akcijo. Konec koncev ženskam ugaja kavalirska teatralnost in vsaj na videz se rade pustimo zapeljati moškemu svojih sanj.



Neboleča zavrnitev:

Vsak moŠki mora kdaj zavrniti mamljivo ponudbo ženskega spola.Recimo, da je neutrudna zapeljivka žena vašega najboljšega prijatelja ali celo brata ali pa le divja sodelavka s kratko pristriženimi lasmi, oblečena v črno in prekrita s tatuji. Vaša naloga je, da jo zavrnete tako, da je ne užalite, da se izognete klofuti in hkrati ohranite vajin odnos na enaki ravni, kot je bil doslej. Nekaj predlogov za uporabo v skrajni sili vam predlagamo tudi mi:
Na žalost sem že vezan.” Če predvidevate, da je ne boste nikoli več srečali, mirno uporabite takšno laž. A tudi če je javno znano, da ste zakrknjen samec, vam tega izgovora ne more zameriti, saj nikjer ni rečeno, da nimate skrivnega zasebnega življenja.
Nočem zapraviti najinega prijateljstva.” Izgovor je nadvse primeren za uporabo v rodbinskih krogih, med starimi prijatelji in bližjimi sodelavci. A pazite, da boste stavek izustili v pravem tonu.

Če bo iz njega razbrati še tako majhen nesramen ali agresiven ton, vedite, da ste si nakopali na vrat sovražnico za vse življenje.Čudovita si in zelo seksi, a nocoj na žalost ne morem sprejeti tvojega povabila. Morda kdaj drugič, sem pa zelo počaščen, da si izbrala prav mene.” Priznamo, zveni precej osladno. A tako se boste najlaže otresli direktorjeve mladoletne hčerke ali pa mlajše sestre najboljšega prijatelja.

Če pa katera od njih še naprej vztraja, je pomembno le to, da ostanete neomajni pri svoji odločitvi in da ne izgubite potrpljenja ali celo padete v skušnjavo, da bi kljub temu sprejeli njeno ponudbo. Na prvi pogled se to sicer zdi najenostavnejša rešitev, a verjemite, dolgoročno si boste nakopali na glavo še večje težave.

zanimivo branje.... pupe? je kaj na tem?
nahrung002.gif
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.283
1.373
113
ma ja.... mi majn kompliciramo.... če pristopi do nas.... ima da takoj vpraša:"bi me meu?"... jo samo prečekiramo če je optično ok, je to to.... če ne pa pač nič....
grin1.gif
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.283
1.373
113
potem pa dve pivi za pogum in greš... od ene do druge....
grin1.gif


p.s.: zanimivo.... nobena se še ni javla tukaj
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
priznam, ne da se mi vsega brati, samo kolikor pa sem na hitro preletela, moram povedati, da sem danes nekaj podobnega brala v cosmotu, samo da je bilo obratno.

Sicer ti je pa lahko jasno, da je vsaka ženska nekaj zase in da vsaka drugače gleda na to, zato bodo ene rekle ja, ene ne, ene delno
tongue-1.gif


MOški nikoli ne boste pogruntal nas žensk
evil.gif
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
Uh vas moške je veliko lažje pogruntat, kot nas ženske
grims-1.gif
 

B81

22. jul 2007
34.274
8.816
113
Tako je. Ker mi smo pokvarjeni in to tudi pokažemo, ženske pa to kažete na obroke.
 

Blaz

Pripravnik
4. avg 2007
353
0
16
Ja ce si pokvarjen, lahko vedno racunajo na tebe da bos ravnal pokvarjeno, ce pa nisi pa nikol ne ves pri cem si
smile-1.gif
 

Drugizvezdnik

Pripravnik
20. jul 2007
432
0
16
Moški so v principu vsi isti, rabijo malce svoje svobode, treba jih je razvajat in jih spravljat v smeh, treba jih je malo pomečkat in dat vedet da so mačoti
cheer.gif
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.283
1.373
113
dvomim.... kolegice mi drugače pravijo
wink-1.gif
samo tukaj na alterju ste zgeda vsevede....
 

Pongo

Pripravnik
19. jul 2007
644
0
16
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Drugizvezdnik pravi:
Moški so v principu vsi isti, rabijo malce svoje svobode, treba jih je razvajat in jih spravljat v smeh, treba jih je malo pomečkat in dat vedet da so mačoti
cheer.gif

ti nas pa maš pogruntane
evil.gif
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.283
1.373
113
heh... če bi res tako dobro moške poznala... potem bi vedla s kakimi se družim.....
bonk.gif


aha... se pravi, za tebe so ženske, ki so stare med 22 in 24 po pameti razvite na nivoju 15 letnic..... upam da nisi med njimi
wink-1.gif