PS3 Karaoke

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Za darilo imamo namen kupit PS3 komplet za karoke (mikrofone in kak cd z musko)

Mikrofone sem našel v bigbangu, neki malga nemške muske pa v mulerju.

Kje bi se dalo dobit kako bolj našo musko? Ali da je kej slovenske ali pa vsaj kaj več popularne "angleške", ker nemške res ne poslušamo

Ali se da karaoke snet s torenta in dela na originalnem (nič hekan pa take fore:) ) ps3?
 

lugi

Pripravnik
6. jul 2008
686
0
16
"Ali se da karaoke snet s torenta in dela na originalnem (nič hekan pa take fore:) ) ps3?

Menda pa ja ne mislis da bo kar delovalo
uf-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
ps3 ni moj... Thnx za predlog, bom sporočil naprej, pa se nej sami odločjo kaj bojo.
 

sergio

Fizikalc
21. jul 2007
2.563
36
48
41
Ljubljana
Citat:
Uporabnik lugi pravi:
"Ali se da karaoke snet s torenta in dela na originalnem (nič hekan pa take fore:) ) ps3?

Menda pa ja ne mislis da bo kar delovalo
uf-1.gif

Ja, ce nimas ze upgrade na 3.50 oz. 3.55, potem ti pa jailbreak nič ne pomaga...
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.863
750
113
www.jernej.org
Tudi 3.50 ni vse OK... je pa res, da omogoča downgrade.

Sicer so pa včeraj objavili nove varnostne luknje v PS3-ju, ki jih sony brez novega hardwarea ne more v celoti pokrpti. To pomeni, da bo v naslednjih mesecih PS3 pohekan ne glede na verzijo firmwarea.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
sporočam, da sem nabavil komlet. Brezžične mikrofone in 2 cd-ja. Vse kupil preko ebaya. Pri nas ni skoraj nič izbire. Tam ko pa je blo, je blo pa na koncu za 30+€ dražje.

Sprobal tut že. Vredu zadeva, ženske so čist not padle, komaj baterije zdržale:) Edin slo in yu komadov žal ni:(
 

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
Citat:
Uporabnik Fusion pravi:
sporočam, da sem nabavil komlet. Brezžične mikrofone in 2 cd-ja. Vse kupil preko ebaya. Pri nas ni skoraj nič izbire. Tam ko pa je blo, je blo pa na koncu za 30+€ dražje.

Sprobal tut že. Vredu zadeva, ženske so čist not padle, komaj baterije zdržale:) Edin slo in yu komadov žal ni:(

Zoraaaaaa jeeeeee ..... neeeeeema teeeeee ..... cujes liiiiiii .... ne mogu bez tebeeeeeee ....

Bodi srecen, da jih ni
evil.gif