PS3: Battlefield 3 z mišjo in tipkovnico?

BigPoppa

Majstr
19. jul 2007
1.291
357
83
Pozdravljeni.

Sicer sem daleč od kakšnega resnega gamerja, ps3 večino časa nabira prah ali predvaja filme. Sedaj pa sem pogledal par trailerjev Battlefield 3 in sem jo moral nabavit. Zanima me ali se da te zvrsti iger na ps3 igrati s kombinacijo miši in tipkovnice?

Streljačino z joypadom igrat se mi zdi enako hecno kot dirkačino z joystickom in se zadeve nikakor ne morem navaditi... Ali bo treba po pc verzijo, da uresničim moje želje?

Hvala za odgovore.
zmaga.gif
 

Saeed

Pripravnik
19. nov 2008
366
3
18
Malo treninga in gre tudi z gamepadom super pri streljačinah...potrpljenje
wink-1.gif
 

mare92

Pripravnik
17. avg 2007
941
0
16
Ljubljana
Citat:
Uporabnik Saeed pravi:
Malo treninga in gre tudi z gamepadom super pri streljačinah...potrpljenje
wink-1.gif
Res je, par dni in zadevo osvojiš v nulo. Aja, Battlefield 3 je zakon, priporočam ti pa sedaj tudi Uncharted 3 - ena najboljših iger vseh časov za moje pojme.
cheer.gif
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.924
10.333
113
toæno tako, na začetku je leseno, potem pa ko se navadiš postane "naravno"
wink-1.gif
 

ahac

Pripravnik
19. avg 2007
99
1
8
Microsoft je pred leti želel naredit, da bi Xbox in PC igralci lahko skupaj špilal. Sej tehnično to verjetno ni ful zahtevno.
Povabil so Xbox "pro gamerje" in jih dal na isti server kot PC navadne gamerje. No... PC gamerji so menda tolk sesul tiste na Xboxu, da je MS raje opustil projekt.
Tolk je kontroler konkurenčen miški...
aplauz.gif
 

Saeed

Pripravnik
19. nov 2008
366
3
18
Nihče ne govori, da je konkurenčen...govorimo samo o tem, da je s časom igralnost na zelo dobrem nivoju.
Če pa smo že zabredli v primerjave. Pokaži mi v realnem svetu premik osebe v milisekundi za 360°, kot to lahko počneš z miško.
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Ja navadiš se obojega, samo je boljše na tipkovnico igrat ker imaš več tipk, ni treba nič kombinirat pa tako, pa miška je boljša za premikat.

Ampak saj pravim kot se navadiš, kolega igra take igre na joystick pa obvlada.
 

ahac

Pripravnik
19. avg 2007
99
1
8
Ja, sej se da igrat... ampak je počasnejš vse skupaj.

Sej se da tud maraton prefurat na vozičku, ampak to še ni razlog, da bi si šel namenoma noge polomit.
tongue-1.gif
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik 474

Vsekakor je igranje z mišjo veliko natančnejše in hitrjše od gamepada. namreč pri Xboxu (vsaj pri Battlefield 2 in COD: MW2) je bil uporabljen "aim assist" - ko si infidela nanišanil se je merek samodejno premaknil na infidela (seveda, če si že v štratu dobro nameril) - za headshot je bilo potrebno samo malo prakse.

Sem pa probal na PC-ju (Battlefield 3 in COD: MW3) preko gamepada (Logitech F510) pa je mazohizem. Kakšen avto ali tovornjak še trofim, infidela pa samo razpizdim... You died, restart from checkpoint...