Prototype

DrM007

700. registrirani uporabnik
1. sep 2007
2.450
1
38
42
Krain
Link

Že kdo probal tole igro? Priznati moram, da mi je bila zelo všeč. Priporočam!
zmaga.gif
 

SpaceMonkey

Pripravnik
11. avg 2007
761
3
18
To ni boj, to je mesarsko klanje
evil.gif


Jaz jo imam že kar nekaj časa, samo nisem še kaj veliko igral - prvih par misij. Tudi meni je kar posrečena igra, tako malo za agresijo sproščat je super. Nisem pa še našel volje, da bi se spravil celo obračat. Je pa pohvalno, da sama igra lepo dela, jo moj mlinček brez problemov prebavlja na najvišjih nastavitvah grafike.
cheer.gif
 

DrM007

700. registrirani uporabnik
1. sep 2007
2.450
1
38
42
Krain
Ja, to glede grafike je presneto res... Tudi ko je okoli tebe 100 in več ljudi ni nobenih težav z izrisovanjem, niti enkrat ni nič zaštekalo. Gibi so lepo animirani, edina zamera je pri izrisovanju pokrajine, vse zgleda skoraj isto - no razen nekaj res znanih - Empire state building, Central Park...
Jaz kar nisem mogel nehat igrat. Razen pri enem "šefu" ko ga je bilo hudičevo težko premagat. Takrat sem si vzel mal pavze. Drugače pa vse v enem šusu. Pa tudi, ko končaš vse misije, še ni treba, da je konec - še naprej lahko rešuješ vse tiste stranske misije in izpopolnjuješ svoje sposobnosti. Ali pa greš igrat vse od začetka z vsemi sposobnostmi odklenjenimi...
 

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
Špil je bomba. Ogromno orožij, načinov ubijanja maš na voljo, in seveda vse se da nadgradit. Pa ni treba delat misij eno za drugo, ampak kar killaš po mestu in delaš sranje. Počasi ga že končujem
frown-1.gif


cheer.gif


 

Qmi

Fizikalc
22. jul 2007
1.056
1
38
41
Ljubljana
Sem ga ravno prejšnji teden končal...
Malo me je 'pogrelo', ker zaradi 'samo' 320 MB grafične nisem moral naštimati višje resolucije od 1280*1024. Je pa delalo vse OK, nobenega štekanja, na max detajlih...

Drugač pa kar dober špil, včasih sm se mal zgubu, ker je blo skoraj že preveč 'orožja' in sploh nisem vedel s čim naj 'kosim' po mestu
tongue-1.gif

Največ se se pa zajebaval z Elizabeto...[censored] me je je*ala kar nekaj časa
crazy1.gif
ostalo recimo, da sem zdelal dokaj brez problemov...
 

DrM007

700. registrirani uporabnik
1. sep 2007
2.450
1
38
42
Krain
@BB: Ja, kolikor se spomnem, si zdaj nekje na polovici se mi zdi...

@Devil: lol, to je igrica... nekatere stvari je pač treba sprejeti take kot so.
smile-1.gif


@qmi: obstaja fix za to težavo z resolucijo. Zamenjati je potrebno en dll file in poj maš na max resoluciji, pokukaj na gamecopyworld.com. Saj bi ga pripel, pa je 19mb velik...