Protest kmetov na Nizozemskem

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.148
4.593
113
Ukrepi, ki ne omejujejo potrošnje, temveč proizvodnjo v nekem delu sveta, mi dajejo zmeraj slab občutek, da gre preprosto za dogovor na najvišjih nivojih, da bo nekdo iz drugega konca svata dobil enostavnejši dostop do trga. Zemlja je ena, izpusti bodo enaki, le dušika bo pač nekje manj aplicirano v zemljino.
Koliko droge bi se proizvajalo po svetu, če je nihče ne bi hotel uporabljati in kupiti? Kako posel bi še to bil? Kaj če bi organi represije učinkovito preprečili narkomanom dostop do droge?
 
  • Všeč mi je
Reactions: msenjur in Hanzi

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Ukrepi, ki ne omejujejo potrošnje, temveč proizvodnjo v nekem delu sveta, mi dajejo zmeraj slab občutek, da gre preprosto za dogovor na najvišjih nivojih, da bo nekdo iz drugega konca svata dobil enostavnejši dostop do trga. Zemlja je ena, izpusti bodo enaki, le dušika bo pač nekje manj aplicirano v zemljino.
Koliko droge bi se proizvajalo po svetu, če je nihče ne bi hotel uporabljati in kupiti? Kako posel bi še to bil? Kaj če bi organi represije učinkovito preprečili narkomanom dostop do droge?
Če je vojna v.ukrajininizgoor za vs epodražitve po vseh kontinentih nekaj ne štima.

Koliko berem je bila sri lanka z bio proizvodnjo test kako se obnese.
Sedaj se v evropi forsira manj gnojeja ker je gnojivo več kot 3x dražje.
Na nizozemskem hicejo zmanjsat stevilo govedi do 50%.

Ob norih cenah žit in nislih cenah mesa se trenutno bolj splaca prodajat žito kot pa redit živali.
Ampak dokler so police polne poce i mesa se nobeden ne sekira.