Prosim za pomoč pri instalaciji MS Office 2010 SLO

Matjaz1974

Fizikalc
10. okt 2007
1.734
33
48
49
Nekje po sloveniji
Obišči stran
Pozdravljeni,

imam težavo pri inštalaciji MS Office 2010 SLO Home and Student s tremi licencami.

Pri instalaciji dobim napis težave 1402, ki pravi, da nimam pravice do pisanja v register (glej sliko).



W7 64 bit SLO so licenčni, Office je kupljen, virosov ni, registri popucani z CCleanerjem in FixIt za Office 2010, 2007 in 2003. Napaka se pojavlja ne glede na to ali jo inštaliram iz neta ali iz ključka, ki je kopija CD-ja.
Na drugem računalniku z istimi windowsi dela inštalacija normalno.



Ima kdo kakšno idejo, kako to rešit? Na MS pomoči se jim očitno ne da, ker mi vedno pošljejo drugi link za download Office, pa kak nov FixIt, ampak na žalost vedno isto.
 

Matjaz1974

Fizikalc
10. okt 2007
1.734
33
48
49
Nekje po sloveniji
Obišči stran
Najlepša hvala za sodelovanje

Prejle sva bila s svetovalcem iz MS-ja kako uro na telefonu in na koncu sva rešila zadevo! Tak da, še uradna zahvala Gregorju iz MS tehnične pomoči, ker dugač bi najbrž kr znorel
smile-1.gif
 

Matjaz1974

Fizikalc
10. okt 2007
1.734
33
48
49
Nekje po sloveniji
Obišči stran
Hm, ka pa vem...neke pravice v registru izgleda...

Ker na drugem računalniku, ki je skoraj identičen temu s problemi je šla instalacija od prve.

In kolikor sem bral na netu, se ta težava pač pojavi pri nekaterih...


In če pomisliš, da daš rtoliko denarja in da se pol par ur ukvarjaš s tem, te pa res prime, da bi najraje imel piratsko verzijo, ki vsaj dela
smile-1.gif
 

kloko

Pripravnik
22. avg 2007
176
0
16
Zakaj misliš, da bi piratska verzija delovala kaj drugače? Saj ti nisi imel problema v Officu, ampak v Windowsih.

L.p., Kloko
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.620
208
63
Kranj
No zdaj si to zamislite, neka starejša oseba, da to dela......saj nas ubije prodajalce, nič krive recimo hehe.
 

Matjaz1974

Fizikalc
10. okt 2007
1.734
33
48
49
Nekje po sloveniji
Obišči stran
@jado: a veš, da je mene tudi pizdilo, ker dosedaj mi je le-ta licenčna verzija delala probleme, kakšne testne piratske pa še nikoli. Če ti povem po pravici, sem itak vedel, da mi prodajalec ne bo rešil problema - pa brez zamere, ampak oni ko je meni dal iz vitrine Office ni znal šteti niti do 5 (n, mogoče do 20, več pa že ne)

@kloko: sej piratska mi je dalala bp, vmes sem se zajebaval par dni s to licenčno, pa ni šlo. In ko sem spet inštaliral neko piratsko [(brez kode - začasna uporaba), ker sem rabil Word] je delala. Probaval sem razne kombinacije...najprej original, pa piratska, original...in tako ene 5-6x. Vedno mi licenčna ni delala.
Tak da kr močno sumim, da niso bili glih windowsi krivi.

Sicer pa itak ni več pomembno...zdaj dela
smile-1.gif