problem z računalnikom (diskom)

nepot

Pripravnik
2. sep 2007
646
0
16
Beer City/Knežje mesto
Imam sledeči problem.Prijatel mi je prinesel Pentium III 800 Mhz 256 rama z starim diskom,da mu zamenjam disk in mu na nov disk ( westrn digital 80 GB) naložim windowse. Windowse sem mu naložil kar na mojem starem računalniku.Instalacija je bila uspešna,pravtako zagon.Pojavi se sledeči problem,ko ta disk vstavim v njegov računalnik,mi napiše kako želim da naj se windowsi zaženejejo (normal mode,safe mode).Karkoli pritisnem,se med nalaganjem windowsov računalnik restarta. Probal sem v negov računalnik vstaviti moj disk z Ubuntom,ki so se bootali uspešno.Kaj bi lahko bil problem,da se windowsi ne zaženejo uspešno?
 
Nazadnje urejeno:

AndrejK

Fizikalc
7. sep 2007
1.279
3
38
SI
Razlika med konfiguracijo tvoje mašine in njegove. Windowsi so dokaj občutljivi na to, predvidevam, da Ubuntu ni...
 

nepot

Pripravnik
2. sep 2007
646
0
16
Beer City/Knežje mesto
in kak naj rečim to?Na njegovem računalniku ne morem inštalirati windowsow,na ekranu se mi pojavlja boot disketa.....mesto boota ne morem spremeniti ker ne morem priti v biose
 

nepot

Pripravnik
2. sep 2007
646
0
16
Beer City/Knežje mesto
nimam pojma
confused-1.gif
 

boskosi

Fizikalc
4. sep 2007
1.423
1
38
ja kak pa te maš pojma inštalirat winse?
shocked-1.gif
...... naredi reset biosa da se password resetira ...... winse po najbolje inštalirat v kišti za katero je namenjena, najmanj bo komplikacij