Problem z eagle-om

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Živjo,

Če še kdo uporablja program za risanje vezij Eagle od Cadsofta...

Imam eno težavico, pri kolegu sem začel risat eno vezje, potem pa hotel nadaljevati doma, ampak. Zdaj ko pa jaz poskušam projekt odpret doma na free verziji mi napiše, da ali je fajl poškodovan, ali pa je bil urejan z ilegalno kopijo programa
bonk.gif

Se je to že komu naredilo, oziroma, se da kej narest, da mi ne bi blo treba še enkrat vsega risat?
cry12bpy.gif


lp
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Verjetno je imel kolega crackano verzijo. Nekatere verzije so imele to težavo, da ko si shranil in zaprl okno sploh nisi mogel več odpret, ker je kao narejeno z ilegalno kopijo. Če imaš srečo, si inštaliraj isto verzijo (isto crackano) kot jo ima kolega in ti bo odprlo. Drugače pa obstaja tudi "legalizer" kateri popravlja te fajle, samo ni čist vedno uspešen. Sploh pri novejših verzijah mal šepa.

edit: Sem še v arhivih našel legalizer in crackano verzijo 4.13, katera ni imela težav z označevanjem fajlov za ilegalne (v bistvu je ne crackaš ampak fejkaš licenco). Pa do zdaj se je ta verzija izkazala še za najbolj stabilno, tako da ti jo toplo priporočam če boš še kaj ustvarjal. Sicer je za manjše zadeve tud običajna vredu ampak ponavadi glih 2cm prevelika ploščica pride, da ne moreš do konca nardit
smile-1.gif
Pošlji PM....

 

Priponke

  • 248193-Cadsoft_Eagle_File_LegaliZer.zip
    88,3 KB · Ogledi: 287
Nazadnje urejeno: