Problem z Canon Pixma MG5550 pri skeniranju

janb

Pripravnik
12. maj 2011
49
0
6
Pozdravljeni,
Kupil sem ta Canon Pixma MG5550 do tu vse vredu. Natisnil družinsko sliko rezultat zelo vredu. Problem pa se pojavi pri skeniranju. Namreč sploh mi ne deluje. Prikaže se mi tole opozorilo.
92w-error.jpg

Naj povem, da imam usb kabel vključen kot mora biti. Je imel še kdo podoben primer?
Lep pozdrav vsem tu, ki kakorkoli pomagajo z nasveti, informacijami.
 

janb

Pripravnik
12. maj 2011
49
0
6
Re: Gonzo: Problem rešen. Najprej hvala za pomoč. Sicer po teh napotkih ni delalo.
Če bo imel kdo podoben primer naj povem, da je bil na koncu razlog v USB kablu, ki je bil pridan tej multifunkcijski napravi, ki je nedelujoč. Imel sem točno tak USB kabel še od prejšnjega printerja, ki je že odslužil in glej ga zlomka z tem USB kablom pa je skener deloval.
P.S Kdo bi si mislil, da firma kot je Canon zraven priloži nedelujoč kabel.
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
9.261
9.443
113
EU
Je mogoče ta drugi USB kabel krajši od original priloženega k printerju? Predolgi kabel včasih dela težave zaradi slabljenja signala.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.394
6.545
113
pri taščici
Sicer se je spoznam na kable, ampak zanimivo da tiskati zna, skenirat pa ne.
Kabel naj ti pa zamenjajo (če se imaš čas in voljo hecat). Če ne drugače jim reklamiraj skeniranje (obvezno seveda s tvojim kablom) pa naj tuhtajo kaj je narobe (pa upaj da ne berejo alterja, pa google bolj poredko uporabljajo (ker jim bo takoj ven vrgel to temo).