Priporočite dobro avtomatsko avtopralnico

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Mojo priljubljeno avtomatsko avtopralnico od AT Vis na Celovški je slaba banka prodala Petrolu, ki ji je tako zbil kvaliteto, da tja ne grem več.
Poleg tega, da so zamenjali čistilna sredstva, ki so zdaj ceneješa in slabše kvalitete, zdaj ne moreš več avta voskati brez pranja podvozja, česar nočem in ne potrebujem.
Pri pralnici, ko je bila še pod AT Vis sem pral podvozje le 1x letno, to je po zimi, drugače sem vedno vzel pranje z voskanjem.

Tako, da zdaj gledam za kakšno drugo avtomatsko avtopralnico, ki uporablja kvalitetne šampone in ima kvalitetne stroje. Mi lahko kakšno priporočite, ker sem leta uporabljal tisto pri AT Vis in ne vem, kako je drugje. Priporočena relacija Lj - Domžale.

Je tista v BTC, zraven BigBanga ok?
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Jaz hodim še vedno samo tja. Ne vem pa če se da naročit voskanje brez pranja podvozja.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Citat:
Uporabnik alfabet pravi:
Včasih so hvalili tisto od Autocommerca na Baragovi.

Jo imam zelo blizu službe in sem Ampero, ko je bila stara manj kot teden dni, najprej peljal tja na pranje po priporočilu mojega sodelavca, ampak, ko sem zapeljal ven iz nje, sem najprej opazil košček odkšrtnene barve na pragu vse do črne plastike, nad njim pa košček počene barve na vratih, tako da sem skoraj nov avto moral že peljati posanirati na servis.

Tako da ja, imam mešane občutke glede te avtopralnice.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Jp, sem že pomislil na to avtopralnico in je skoraj čisto zraven AT Vis, tako da mi je na ugodni lokaciji, vendar, ali je dobra? Z veseljem dam euro ali dva več za kvaliteto in mir, da ne bom imel poškodovanega laka, kot sam ga imel pri teden starem avtu.

Torej dobre šampone in redno menjanje krtače in vse potrebno.
 

MiHa88

Pripravnik
13. apr 2008
729
4
18
Meni so v pralnici BTC, ptičji iztrebek tako močno drgnili z ročno krtačo(tista groba ki naj bi bila za feltne), da sem po končanem pranju brez da sem šel pogledat kaj je na vratih naredil krog nazaj in stopil do majstra mu rekel naj vzame polirno pasto in mi gre spolirat vrata, je rekel, da nima in je poklical šefa, no na koncu mi je šef spoliral in me prosil če mu povem s čim je mojster drgnil po vratih...

Jaz grem v avtomatsko če je res nujno, drugače ročno nasproti Bauhausa oz. za Petrolom na Kajuhovi.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Hvala za informacijo!

BTC torej odpade.

Mogoče bom res še 1x poskusil AutoCommerce in če bo ok, kupim kar tisto njihovo kartico s prednaloženimi sredstvi, pri kateri dobiš bonus.
Tudi pri AT Vis sem vedno kupoval 10 kuponov vnaprej, kjer si dobil 10% popusta + zbiral sem štempiljke in vsako osmo pranje je bilo brezplačno.
 

spenstar

Fizikalc
2. sep 2007
964
116
43
Citat:
Uporabnik PaviGFY pravi:
Avtomatska avtopralnica, zaenkrat ne hvala!

Enako! Cisto vse slabo operejo, tudi tiste z vileda trakovi. Pa se poceni ni. 7-9 evrov za avtomatsko pranje, ko jaz s 4 evri zetonov, 2 vedra vode in uro dela, operem in posesam perfektno.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Hvala obema pred mano, ampak, to ni bilo vprašanje, tako da prosim, če ne gremo v vode avtomatska vs. ročna.
 

peter_nn

Pripravnik
4. okt 2007
509
2
18
Citat:
Uporabnik AndY1 pravi:Jo imam zelo blizu službe in sem Ampero, ko je bila stara manj kot teden dni, najprej peljal tja na pranje po priporočilu mojega sodelavca, ampak, ko sem zapeljal ven iz nje, sem najprej opazil košček odkšrtnene barve na pragu vse do črne plastike, nad njim pa košček počene barve na vratih, tako da sem skoraj nov avto moral že peljati posanirati na servis.

Tako da ja, imam mešane občutke glede te avtopralnice.
Meni je na misel prišlo da je bil avto "popravljen" z edigsom in je avtopralnica to samo dol sprala...
Se mi zdi precej nemogoče da bi tiste ščetke tako piko naredile.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Tudi možno.

V vsakem primeru, mislim, da sta poškodbi nastali v istem trenutku v času, ker sta si preblizu, da bi bilo to naključje.
 

Petrol

Petrol d.d.
31. avg 2011
108
20
18
Citat:
Uporabnik AndY1 pravi:
Mojo priljubljeno avtomatsko avtopralnico od AT Vis na Celovški je slaba banka prodala Petrolu, ki ji je tako zbil kvaliteto, da tja ne grem več.
Poleg tega, da so zamenjali čistilna sredstva, ki so zdaj ceneješa in slabše kvalitete, zdaj ne moreš več avta voskati brez pranja podvozja, česar nočem in ne potrebujem.
Pri pralnici, ko je bila še pod AT Vis sem pral podvozje le 1x letno, to je po zimi, drugače sem vedno vzel pranje z voskanjem.

Tako, da zdaj gledam za kakšno drugo avtomatsko avtopralnico, ki uporablja kvalitetne šampone in ima kvalitetne stroje. Mi lahko kakšno priporočite, ker sem leta uporabljal tisto pri AT Vis in ne vem, kako je drugje. Priporočena relacija Lj - Domžale.

Je tista v BTC, zraven BigBanga ok?

Spoštovani,

tako kot v vseh ostalih avtomatskih pralnicah, tudi v tisti na Celovški cesti uporabljamo zelo kakovostne šampone Auwa. Način in kombinacije pranja so standardizirane v vseh naših avtopralnicah po celotni Sloveniji. Glede na rast števila strank in njihove dosedanje odzive ocenjujemo, da so zadovoljni s ponudbo. Ker je zadovoljstvo vsake stranke na prvem mestu pa vas prosim, da napišete, s čim konkretno ste manj zadovoljni.

Za vsa dodatna vprašanja, želje ali komentarje smo vam sicer vedno na voljo tudi preko sistema Povej Petrolu.

Boris Jelčič
Upravljanje in razvoj maloprodajnih mest
Petrol d.d., Ljubljana
 

spenstar

Fizikalc
2. sep 2007
964
116
43
Andy, potem pa ti ostane samo se avtopralnica pri Spanu. To hvalijo, mogoce se avtopralnica Kozama na Jurckovi/Rudnik, tam so tekstilne krtace, ki znajo obrniti ogledalo s tistim tekstilom, to se je meni zgodilo. Nikoli vec nisem sel tja.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Citat:
Uporabnik Petrol pravi:
Citat:
Uporabnik AndY1 pravi:
Mojo priljubljeno avtomatsko avtopralnico od AT Vis na Celovški je slaba banka prodala Petrolu, ki ji je tako zbil kvaliteto, da tja ne grem več.
Poleg tega, da so zamenjali čistilna sredstva, ki so zdaj ceneješa in slabše kvalitete, zdaj ne moreš več avta voskati brez pranja podvozja, česar nočem in ne potrebujem.
Pri pralnici, ko je bila še pod AT Vis sem pral podvozje le 1x letno, to je po zimi, drugače sem vedno vzel pranje z voskanjem.

Tako, da zdaj gledam za kakšno drugo avtomatsko avtopralnico, ki uporablja kvalitetne šampone in ima kvalitetne stroje. Mi lahko kakšno priporočite, ker sem leta uporabljal tisto pri AT Vis in ne vem, kako je drugje. Priporočena relacija Lj - Domžale.

Je tista v BTC, zraven BigBanga ok?

Spoštovani,

tako kot v vseh ostalih avtomatskih pralnicah, tudi v tisti na Celovški cesti uporabljamo zelo kakovostne šampone Auwa. Način in kombinacije pranja so standardizirane v vseh naših avtopralnicah po celotni Sloveniji. Glede na rast števila strank in njihove dosedanje odzive ocenjujemo, da so zadovoljni s ponudbo. Ker je zadovoljstvo vsake stranke na prvem mestu pa vas prosim, da napišete, s čim konkretno ste manj zadovoljni.

Za vsa dodatna vprašanja, želje ali komentarje smo vam sicer vedno na voljo tudi preko sistema Povej Petrolu.

Boris Jelčič
Upravljanje in razvoj maloprodajnih mest
Petrol d.d., Ljubljana

Spoštovani,

ko ste uvedli spremembo in sem prvič po spremembi hotel avto oprati na te avtopralnici, sem se odločil, da ga tam ne bom opral zaradi sprememb, hkrati pa sem tudi izpolnil pritožbo (cca. 1 mesec nazaj). Upal sem, da bo pritožba uslišana. Ko sem se včeraj ponovno ustavil na te avtopralnici, sem videl, da ni bila. Zato se tudi ne nameravam še pritoževati na Povej Petrolu, ker učinka očitno ni. Na pritožbi sem pustil vse osebne podatke, mislim da tudi telefonsko številko, a kontaktiral me ni nihče. Tako da...

Nezadovoljen sem, da imam še kupone te avtopralnice še od prej, ki jih lahko uporabim le za popolnoma osnovno pranje (brez predpranja in voskanja) in jih ne morem 'nadgraditi' še za voskanje. Kupone raje vržem stran, kot da avto zapeljem v krtače brez predpranja.
Npr., kot je bilo to prej, je bilo to tako, da sem za 1 kupon doplačal še 1 EURO za voskanje in sem dobil celotno pranje, s predpranjem in voskanjem.

Nezadovojen sem s spremembo čistilnih kemikalij, s katerimi sem bil prej zelo zadovoljen in pa, da ne morem avta oprati z voskanjem, ne da bi hkrati še pral podvozje. Nočem prati podvozja vsakič, ko perem avto. Podvozje perem le po zimi.

Na način in kvaliteto pranja, ki je bil v tej pralnici, sem bil zelo zadovoljen in sem bil tam leta redna stranka, zdaj pa pač iščem alternativo kvalitetni avtopralnici, kot je bila le-ta prej.

Izraz 'standardizirana' meni pomeni 'good enogh'. Pač, to mi ni zadosti.

Za ročno pranje ali pa ročne avto pralnice pa nimam časa.

Vseeno hvala, da ste se oglasili v temi.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Citat:
Uporabnik Petrol pravi:
Glede na rast števila strank in njihove dosedanje odzive ocenjujemo, da so zadovoljni s ponudbo.

Vi verjetno gledate podatke vseh vaših pralnic po Sloveniji, ampak ko sem se včeraj ustavil na zdaj vaši avtopralnici pri AT Vis na Celovški, da sem se pozanimal, če je bila moja pritožba uslišana, se mi je zgodilo nekaj, kar na tako lep sončen dan tam še nikoli nisem doživel in to je, da ni bilo v čakalni vrsti za pranje niti enega vozila.
 

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.350
260
83
33
Citat:
Uporabnik AndY1 pravi:
Kupone raje vržem stran, kot da avto zapeljem v krtače brez predpranja.

Jih jest vzamem, Kie ni škoda..
evil.gif