Primerjava pokritosti

MAKY_

Fizikalc
10. nov 2007
1.199
2
38
Obišči stran
Bi se dalo kje preveriti, kakšna je pokritost eastern europe naprimer pri garminu, igo-tu, navigonu,tom-tomu,... namreč blazno težko je kjer koli izvohati kakšen podatek, koliko točno cest je pokrito v km, koliko je poi v določeni državi,...

tako da če ima kdo kak link, kjer bi se dalo preveriti kakšna je pokritost bi bil zelo hvaležen. da vem kaj naj nabavim za naslednjo navigacijo (gre se za darilo).

+ če ima kdo link od naprimer navteq-a, teleatlasa in ostalih glede pokritosti bi bilo tudi dovolj. sem že sam iskal a žal brez uspeha.
 

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Kot bi želel link do podatka o dejanski hitrosti printerja. POZABI, pokritost je PRovska zadeva, zato dejanskih podatkov ne boš dobil in so konec koncev tudi čisto irelevantni, če navigacije ne kupuješ trgovskemu potniku, ali taksistu začetniku. Vse so dovolj dobre, da se nihče ne more izgubiti (seveda me bodo za to izjavo sedaj napadli).
 

kazamurnik

Fizikalc
3. avg 2008
1.604
5
38
Ja ne vem kako so vse dobre.........govorim zdaj iz mojih izkušenj izpred dveh let.......tom tom mi je zelo slabo pokrival slovenijo...italijo pa 100%.......zato pa imam garmina ki mi lepo pokriva slovenijo in vse ostalo.....ne vem pa kako je z drugimi....rad bi pa nekaj da mi pokriva kot najdi.si zemljevid ampak da je brezplačen.

Pa to govorim zaa navigacijo za gsm.

Lahko delaš samo za hitro pošto al pa moraš kaj komu peljat pa rabiš navigacijo za točne hišne številke.
 

japke

Fizikalc
13. avg 2007
1.349
12
38
44
skoz okol
Citat:
Uporabnik kazamurnik pravi:
Ja ne vem kako so vse dobre.........govorim zdaj iz mojih izkušenj izpred dveh let.......tom tom mi je zelo slabo pokrival slovenijo...italijo pa 100%.......

2 leti nazaj marsičesa še ni bilo..
smile-1.gif


TomTom pokriva evropo identično kot lahko vidiš na googlemaps. (ali pa na njihovi strani pod routeplanner)
garmin pa kot lahko vidiš na www.si.map24.com
 

Apachi

gps navigator
Osebje foruma
21. jul 2007
2.195
20
38
Murska Sobota
s tem, da ima za južne države Tele Atlas bistveno boljšo pokritost od Navteq-a.

Najboljšo pa ima pač AdriaRoute.